Muzyka

Killswitch Engage wracają do Polski

Killswitch Engage zagrają 23 czerwca 2020 w Poznaniu w klubie Tama.
Po niezwykle udanym koncercie w Warszawie w listopadzie 2019 roku, Killswitch Enagage wracają do Polski w ramach trasy koncertowej "Atonement Tour". W tym roku, zespół odwiedzi Poznań i 23 czerwca wystąpi w klubie Tama.

Killswitch Engage, zespół nominowany do nagrody Grammy, którego hardrockowe płyty zostały pokryte złotem, podczas swojej trasy koncertowej będzie promował wydany w sierpniu album "Atonement".

Killswitch Engage po raz pierwszy zaistniał w świecie ciężkiej muzyki, po wyjeździe ze śnieżnego i uprzemysłowionego zachodniego Massachusetts w 1999 roku. Muzyczni pionierzy, którzy w swojej muzyce łączą mocne europejskie brzmienia gitarowe, hardcorowego ducha wschodniego wybrzeża, szaleństwo na scenie oraz oświeceniowy liryzm co stało się przełomowe dla tego, co było dotychczas uznawane za ciężkie. "Alive or Just Breathing" wydany w 2002 roku został uznany za jeden z najlepszych albumów oraz został wyróżniony w zestawieniu The Top 100 Greates Melat Albums of the Decade przygotowanym przez magazyn Decibel. Otrzymali dwie nominacje do nagrody Grammy w kategorii Best Metal Performance w latach 2005 i 2014, a także ich dwa albumy "The End of the Heartache" (2004) i "As Daylight Days" (2006) pokryły się złotem. Trzy razy z rzędu grupa znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych debiutów na liście Billboard Top 200 za album "Killswitch Engage" (2009), "Disarm The Descent" (2013) oraz ich największy sukces, szóste miejsce na liście "Incarnate" (2016). Ich dwa albumy znalazły się na pierwszym miejscu na takich listach jak Top Rock Abums i Top Hard Rock Albums. Do dzisiaj ich utwory przekroczyły ponad pół miliarda odsłon.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 marca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca