Muzyka

"Nowe plemię" Margaret

Margaret zaprezentowała teledysk do singla zatytułowanego "Nowe plemię".
"Nowe plemię" to utwór otwierający nowy rozdział w muzycznych poszukiwaniach Margaret. W nowym singlu Margaret zabiera głos w szczególnie ważnej dla niej sprawie - stereotypowego postrzegania kobiet, a także braku wzajemnego wsparcia.

- Będąc kobietami musimy zadbać o siebie nawzajem i pielęgnować nasz sisterhood, bo drzemie w nim ogromna siła - mówi Margaret. - Siostrzeństwo to wyjątkowa więź, dlatego już czas abyśmy zaczęły z niej czerpać zamiast ze sobą rywalizować.

Utwór zainaugurował projekt Rak'n'Roll Music, w którym różni artyści prowadzą zbiórki na rzecz Fundacji Rak'n'Roll i publikują nowe nagrania w podziękowaniu dla fanów. Dzięki jej zbiórce do podopiecznych fundacji trafi blisko 20 tysięcy złotych.

Świeżość dostrzegalna jest nie tylko w warstwie tekstowej, ale i muzycznej. Za produkcję odpowiedzialni są KaCeZet i ERR BITS.

Do utworu powstał teledysk, który został nagrany przez Papaya Studio. Klip został stworzony w formacie dedykowanym użytkownikom smartfonów, z dodatkowym wykorzystaniem efektu poszerzonej rzeczywistości. Efekt specjalnej maski AR powstał dzięki zaangażowaniu niemieckiego artysty Adriana Steckeweha, znanego szerzej jako Omega C, i jest już dostępny dla wszystkich użytkowników Instagrama.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 marca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca