Muzyka

Sabaton w Moskwie z Radio Tapok

Szwedzki Sabaton nie ustaje w promocji swojego ostatniego albumu, "The Great War". Zespół opublikował nową, koncertową wersję utworu "The Attack Of The Dead Men" z udziałem Radio Tapok.
Utwór został zarejestrowany podczas ostatniego koncertu Sabaton w Moskwie.

Radio Tapok to niezwykle popularny rosyjski youtuber, który zyskał popularność dzięki przeróbkom wielu znanych utworów rockowych i metalowych, między innymi "The Attack Of The Dead Men" z tekstem przetłumaczonym na język rosyjski.

Podczas ostatnich koncertów Sabaton w Moskwie i St. Petersburgu, Radio Tapok wystąpił z Sabaton na scenie, co zaowocowało prezentowaną właśnie przez zespół wersją koncertową utworu z "The Great War".

- To dla nas ogromny zaszczyt współpracować z Radio Tapok - mówi basista Pär Sundström. - Jest bardzo utalentowanym artystą, a jego cover naszej piosenki "The Attack Of The Dead Men" został tak dobrze przyjęty, że nie zastanawialiśmy się dwa razy żeby zaprosić go na scenę do wspólnego wykonania tego kawałka.

Ostatni album Sabaton "The Great War" został wydany w 2019 roku i znalazł się na pierwszym miejscu list sprzedaży w wielu krajach, w tym w Niemczech, Szwajcarii i Szwecji. Na początku roku Sabaton był zmuszony przełożyć koncerty w Rosji i na Białorusi z powodu Covid-19. Nowe daty zostały zaplanowane na listopad bieżącego roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca