Muzyka

Śpiewnik Wywroty ogłasza konkurs na nową zwrotkę „Morskich opowieści”

Na początku lipca ruszył nowy kanał YouTube dla gitarzystów i amatorów ukulele. Z okazji otwarcia kanału zorganizowano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Co z pijanym statkiem zrobisz?
Jakie spiszesz mu przygody?
Wszystko w pieśni się wydarzy.
Zgarnij sprzęt w nagrodę!


Wywrota.pl to niezależny serwis internetowy o ponad dwudziestoletniej historii. Znajdziecie tam publikacje na temat zdrowego stylu życia, aktualności ze świata muzyki i sztuki oraz recenzje ciekawych książek. Przede wszystkim jednak Wywrota znana jest z największego w polskim Internecie śpiewnika, zawierającego najlepiej opracowane interpretacje utworów na gitarę oraz ukulele.

 

Redakcja Śpiewnika Wywroty uruchomiła właśnie nowy kanał na YouTube, skierowany do gitarzystów, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Kanał prowadzą: Kasia Melcher – polska youtuberka znana z kanału Chwyty Dozwolone, Dominik Bobryk – aktor musicalowy, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Michalina Buczyńska – tegoroczna maturzystka.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać własną zwrotkę znanej na całym świecie szanty „Morskie opowieści”. Nową zwrotkę trzeba nagrać w postaci filmiku i przesłać na adres redakcji Śpiewnika. Wśród autorów rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez warszawski salon muzyczny Rock & Roll. Główną nagrodą jest ukulele koncertowe Arrow MH10!

 

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie https://spiewnik.wywrota.pl/konkurs.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca