Muzyka

Lustrzane odbicie Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański opublikował piosenkę "Lustro".
Kim jest Sebastian Fabijański nie trzeba tłumaczyć. Znamy go doskonale z największych produkcji filmowych w Polsce, nie kryje się także ze swoim życiem prywatnym, ale nie wszyscy wiedzą o muzycznej stronie aktora, który w tym świecie przedstawia się z nazwiska jako Fabijański.

Pierwszym singlem był utwór "Huśtawka", który opowiadał o wspomnieniach z dzieciństwa i był mieszanką wszystkich emocji, które jako dzieci odczuwamy, a które z wiekiem wcale nie gasną. Utwór został napisany dawno temu i wcale nie miał być pierwszym singlem, jednak sytuacja związana ze Strajkiem Kobiet skłoniła go do publikacji poza wcześniej założonym planem. Ironia, która z niego wypływa idealnie wpasowała się w panujący klimat strajku kobiet.

Teraz aktor i muzyk prezentuje utwór "Lustro".

- Tytuł "Lustro" pojawił się przypadkiem. Nie wiedziałem, jak nazwać ten kawałek, więc wyciągnąłem z tekstu utworu to właśnie słowo - mówi Sebastian Fabijański. - Teraz dopiero ten tytuł nabiera znaczenia, bo mam wrażenie, że tekst jest lustrzanym, trochę wykrzywionym odbiciem aktualnej sytuacji w naszym kraju. Co ciekawe napisałem ten utwór 1 sierpnia czyli w rocznicę Powstania Warszawskiego, a premierę ma 11 listopada czyli w święto Niepodległości. Myślę, że to symboliczne zrządzenie losu.


źródło: megafon.pl
przysłano: 12 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca