Muzyka

Alanis Morissette w coverze "Happy Xmas (War Is Over)"

Alanis Morissette zaprezentowała swoją wersję świątecznego klasyka skomponowanego przez Johna Lennona i Yoko Ono - "Happy Xmas (War Is Over)".
Pochodząca z 1972 roku piosenka to nie tylko świąteczny przebój, ale i protest song. Lennon i Ono napisali utwór o wojnie w Wietnamie.

Alanis Morissette do swojej interpretacji nakręciła teledysk, który wkrótce doczeka się premiery. Reżyserią, w którym artystka pokaże codzienne życie swojej rodziny zajął się Victor Indrizzo.

Od 1995 roku Alanis Morissette jest jedną z najważniejszych songwriterek muzyki popularnej. Intymne teksty i charakterystyczne melodie pozwoliły zdobyć jej uznanie krytyków i fanów. Poza swoją muzyczną działalnością, artystka walczy o prawa kobiet oraz szerzy wiedzę na temat fizycznego i psychicznego zdrowia. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty "Conversation with Alanis Morissette", w których rozmawia z autorami książek, lekarzami, edukatorami i terapeutami, poruszając tematykę psychospołeczną. W 2019 roku zaprezentowała swój spektakl na Broadwayu. W 2020 roku wydała 9. studyjny album "Such Pretty Forks in the Road".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca