Muzyka

Sinplus prezentuje "Private Show (My RnR)". List miłosny do rock n rolla

Sinplus zaprezentował nowy singiel "Private Show (My RnR)". Utwór promuje album duetu, który ukaże się w maju. Najnowszy kawałek to ekspresja miłości braci do chwytliwych gitarowych brzmień.
- To będzie pierwszy album, który brzmi dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy od samego początku. Czysty rock'n'roll - mówią tworzący zespół Sinplus bracia Gabriel i Ivan Broggini.

Nowy album Sinplus "Break The Rules" ukaże się 7 maja. Wydawnictwo powstawało głównie w domowym studiu muzyków. Bracia zaprosili do współpracy producenta JT Daly z Nashville. Tytułowy singiel "Break The Rules" zdobył już uwagę najważniejszych rockowych rozgłośni na świecie, również w Polsce.

Dla braci Broggini rock to bardziej energia niż gatunek muzyczny. Taka właśnie ma być też dla słuchaczy płyta "Break The Rules" - bezkompromisowa, porywająca i pełna pasji.

Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Pochodzą ze Szwajcarii, wychowywali się w domu, w którym zawsze grała muzyka. W bardzo młodym wieku zaczęli pisać własne utwory, wśród swoich pierwszych inspiracji wymieniają U2, The Cure, Jacka White'a i The Killers. Ostatni rok był dla nich bardzo burzliwy, a muzyka okazała się najlepszą formą odreagowania od rzeczywistości. Sinplus mają na swoim koncie kilka nagród muzycznych, w tym MTV Europe Music Awards.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca