Muzyka

Imany śpiewa Eda Sheerana

Imany zaprezentowała swoją interpretację piosenki Eda Sheerana.
"The A Team" Eda Sheerana, "I'm Still Standing" Eltona Johna, "Like a Prayer" Madonny czy "Take Me To Church" Hoziera, to tylko niektóre z przebojów, które usłyszymy w aranżacjach na wokal i 8 wiolonczel na nowej płycie Imany "Voodoo Cello". Artystka opublikowała listę utworów, które znajdą się na nowym wydawnictwie i odsłoniła kolejne 2 numery z płyty - akustyczną wersję "Wonderful Life" i "The A Team" Eda Sheerana. Do "The A Team" powstał teledysk, zrealizowany w pięknych przestrzeniach Muzeum Petit Palais w Paryżu.

"Voodoo Cello" to kilkanaście coverów znanych przebojów, zaśpiewanych, zaaranżowanych, zarejestrowanych i wyprodukowanych osobiście przez Imany. Artystce towarzyszy zespół składający się jedynie z 8 wiolonczelistów.

Imany tworzy piosenki na nowo, na podstawie własnych przekonań i doświadczeń na temat życia i miłości. Opowiada o kobietach, które walczą o związek ("All The Things She Said"), o zgromadzeniach kobiet ("Wild World"), wytrzymałości ("I'm Still Standing"), potępia rasizm ("Black Little Angels") i toksyczny kapitalizm ("Les voleurs d'eau"), krzywdy i szkody spowodowane przez narkotyki ("The A Team").

- Od kiedy pamiętam jestem aktywistką, przeciwstawiam się niesprawiedliwości - mówi Imany. "Osiem wiolonczel to osiem mówiących do nas dusz. Albo to pokochasz, albo znienawidzisz ... To metafizyka!" Zaklęcie zostało rzucone...

Lista utworów:
1. If You Go Away
2. Believer
3. Wonderful Life
4. I'm Still Standing
5. Les Voleurs d´Eau
6. The A Team
7. All The Things She Said
8. Like a Prayer
9. Total Eclipse of the Heart
10. Take Me To Church
11. Little Black Angels (Angelitos Negros)
12. Wild World
13. Wonderful Life (Stream Jockey Rework)

Wydaniu płyty będzie towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca 5 polskich miast. W październiku Imany zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca