Muzyka

Richard Jellinek wydaje nowy singiel Tyson Fury Gypsy King

Richard Jellinek, w czerwcu 2021 roku wydaje singiel w hołdzie jednemu z najlepszych pięściarzy XXI wieku, ambasadorowi zdrowia psychicznego, który może być motywacją dla każdego zmagającego się z trudnościami, szczególnie z depresją.

 

Jak tłumaczy Ryszard, pomimo wielu sukcesów w życiu codziennym, depresja to temat, który jest mu bliski. Muzyka, a również pośrednio właśnie Tyson Fury pomógła mu w wyjściu na jasną stronę życia. 

Dlatego tworzy piosenki, które nie tylko motywują do działania ale niosą nadzieję. Jak, mówi jego muzyka, wiele piosnek może być uznawana za podnoszącą na duchu muzykę motywacyjną.

 

Richard Jellinek (faktycznie: Ryszard Jellinek) to kompozytor i tekściarz, gitarzysta oraz producent muzyczny na pół etatu, jak zwykł o sobie mawiać. Po prawie 15 latach ciszy w 2020 powrócił do muzyki, swojej największej pasji wydając serię singli. Ostatni z nich Tyson Fury Gypsy King, jest zapowiedzią nadchodzącego album z 11 nowymi piosenkami. Jest melodycznie, rockowo, jest dużo gitar i soczyste riffy, a tytułowa piosenka w założeniu ma być rockową konkurencją słynnego "Eye of the tiger".

 

Najnowszy singiel możecie posłuchać na każdej platformie streamingowej.

 

YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=kC1LlY6AwtI

 

Spotify

https://open.spotify.com/track/06Nb0LjFQ86jLqWkSuSdwe?si=3e4b319da3db4467

 

Zdjęciaprzysłano: 1 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca