Muzyka

Martin Lange chcą więcej

Duet Martin Lange zaprezentował kolejny singiel zapowiadający album "Kontrasty". Tym razem fani otrzymali piosenkę "Chcemy więcej".
To wylana z buntowniczego wnętrza, krytyczna refleksja nad ludzkimi zachowaniami. Artyści długo zastanawiali się, czy to dobry czas na nowy singiel i pierwotnie palnowali wypuścić zupełnie inną piosenką. Ale może to właśnie teraz jest ten czas, żeby wyśpiewać właśnie ten tekst, ten problem.

Piosenka powstała wiele miesięcy temu, ale nawet w obecnej sytuacji niestety nie traci na aktualności.
Duet pochyla się tu z nad coraz bardziej widocznym brakiem głębokich wartości w ludziach, którzy spłycają życie do tego, co najprostsze, najbardziej powierzchowne, zapominając o czerpaniu radości z jego prostej, a jednocześnie najwartościowszej części - o wdzięcznym przeżywaniu.

W obliczu widma końca świata jaki znamy lub nawet końca jednostkowego życia każdego z nas - zamiast dbania o własny nos, zamiast ciągłej walki o wyidealizowany wygląd czy posiadanie majątku czy sławy - ważniejszy powinien być wewnętrzny dobrostan do którego klucz chowa się zupełnie gdzie indziej.

Martin Lange w portfolio mają współprace z Rosalie, Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę.


źródło: megafon.pl
przysłano: 17 marca 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca