Wywrota

Dołącz do Biura Literackiego

Biuro Literackie, wydawca Tadeusza Różewicza, Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego i Jacka Dehnela, kończy nabór nowych pracowników, którzy wezmą udział m.in. w przygotowaniach do Środkowoeuropejskich Spotkań Pisarzy i przyszłorocznego Portu Wrocław.

 

„Do świetnego zespołu, jaki zawiązał się ostatnio w Biurze, zaprosimy jeszcze tylko maksymalnie trzy osoby. W takim składzie chcemy w ciągu kilku najbliższych lat zrealizować wszystkie nasze obecne i przyszłe pomysły i plany” - mówi Artur Burszta, dyrektor wydawnictwa.

 

Kandydaci na redaktora prowadzącego, grafika i programisty powinni legitymować się nie tylko doświadczeniem w pracy na podobnych stanowiskach, ale także dobrą znajomością literatury współczesnej.

 

To ostatnia chwila, by dołączyć do Biura. Wrocławskie wydawnictwo jest już w trakcie przygotowań do zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej edycji Środkowoeuropejskich Spotkań Pisarzy oraz przyszłorocznej, 17. odsłony Portu Wrocław.

 

Zaawansowane są także kolejne projekty: Tryb Męski i Europejska Stolica Literatury, a plan wydawniczy obejmuje m.in. nowe książki Andrzeja Sosnowskiego, Tadeusza Różewicza, Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego i blisko piętnaście tytułów pisarzy amerykańskich.

 

Szczegóły dotyczące rekrutacji oraz zakresu obowiązków >>>
http://biuroliterackie.pl/biuro/biuro?site=110&news_ID=2011-04-15
 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 listopada 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca