Wywrota

Wiedźmin 3 - Dziki Gon

Ponad dwa lata temu, gdy Wiedźmin 2: Zabójca Królów został wydany fani już rozmyślali o kolejnej części tej wspaniałej sagi. Choć do premiery najnowszej części przygód Geralta z Rivii jeszcze pozostało dużo czasu, już teraz możemy dowiedzieć się jakie to nowinki i ciekawostki zagoszczą w tej odsłonie.

Wiedźmin 3 będzie posiadał aż 30 krotnie większy świat niż w przypadku swojego poprzednika. Jest to bardzo duże rozwinięcie krainy w stosunku do Zabójcy Królów. Świat który przyjdzie przemierzać Geraltowi zdaje się nie mieć końca. Koniec jednak będzie, gdyż Wiedźmin 3 to zwieńczenie trylogii i zarazem największa gra jaką do tej pory wyprodukuje CDP.

 

Dwukrotnie większy zespół producentów gry zaproponuje ponad 100 godzin wykonywania questów, które Geralt będzie pokonywał pieszo, jeżdżąc na koniu albo pływając łódką.

Gracz zobaczy aż 96 animacji bojowych Geralta, który w tej części będzie zdecydowanie szybciej atakował niż w poprzedniej części. Aby nie było mu zbyt łatwo, programiści całkowicie przebudowali sztuczną inteligencję wrogów.

 

Niektórzy ucieszą się z większej dojrzałości naszego Wiedźmina. Jak zapowiadają twórcy, będzie on bardziej dojrzały emocjonalnie i nie będzie tak skory i ulegający kobietom. Mimo to, w każdej chwili będzie mógł zmienić fryzurę, gdy tylko zawita do fryzjera J

 

Twórcy zapowiadają również, iż nie trzeba trzymać się głównego wątku i fabuły w grze. Ukończenie jej jednak będzie przez to znacząco utrudnione.

Ciekawostką jest możliwość zaimportowania zapisu gry z Wiedźmina 2, co nie zmieni fabuły gry ale da wpływ na pojawianie się kluczowych postaci z tej części w nowej odsłonie Wiedźmina 3.

 

Podsumowując wszystkie docierające do nas nowości z 3 części sagi o Geralcie, trzeba wspomnieć o rekordowym budżecie produkcji, który sięgnie 45mln zł. To jednak nic przy 25 mln dolarów przeznaczonych na promocję. Patrząc na te kwoty, Wiedźmin 3 będzie najdroższą polską grą w historii.

Aby zagrać w Wiedźmina 3 w pełnych detalach potrzeba będzie dobrej klasy PC. Gra ma być najwyższej jakości.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 lipca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca