Wywrota

Festiwal EROtrends 2014 w Warszawie!

EROtrends, to międzynarodowa impreza lifestylowa, show i warsztaty zdrowotne w jednym – impreza, na której prezentowane są najnowsze trendy w erotyce, lifestyle, zdrowiu psychoseksualnym z bogatą ofertą komercyjną – targową.

 

Formuła EROtrends w tym roku daleko przeszła oczekiwania i z prostych targów (edycja 2013) urosła do imprezy festiwalowej. Wystawcy prezentują swoje najnowsze kolekcje bielizny, akcesoriów erotycznych, produktów związanych ze stylem życia. Znajdziecie na nich wszystko, co jest sexy, oprócz pornografii. Na scenie festiwalowej zagoszczą artyści wykonujący zmysłowe pokazy taneczne, uwodząc elegancją i subtelnie rozgrzewając atmosferę. Zapraszamy na prawdziwe i wszechstronne show! Idea festiwalu opiera się na trzech sferach życia:

  • Erotyka – jest dla ludzi ciekawych świata i siebie, dla których i erotyka i zdrowie seksualne nie są tematem taboo. Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak urozmaicić swoje życie seksualne i jak długo czerpać z niego radość. Najwięksi światowi i polscy wystawcy zaprezentują swoje najnowsze artykuły erotyczne. To jedyna okazja, aby zobaczyć to wszystko w jednym miejscu – w samym centrum Warszawy. Niezwykle atrakcyjny program artystyczno-rozrywkowy nie pozwoli Ci odejść od sceny.

  • Lifestyle EROtrends, to również najlepsze artykuły związane ze stylem życia. To, co modne dzisiaj i co modne będzie jutro. Jak zadbać o piękne ciało ale również jak zadbać o swojego ducha. Gabinety odnowy biologicznej, upiększania ciała, salony piękności, kluby, organizacje – to miejsca dla Was!

  • Zdrowie  to nie tylko świetna zabawa! Specjaliści z dziedziny psychologii i seksuologii poprowadzą ciekawe dyskusje o zdrowiu seksualnym. Poruszymy szereg ciekawych a czasem zaskakujących wątków, prowadzić będziemy poradnictwo psychoseksualne i pomocowe.

Pierwsza edycja EROtrends miała miejsce w maju 2013 roku. Gościliśmy wystawców polskich i zagranicznych (Kanada, Niemcy, Szwecja, Włochy). Na Festiwalu obecne były także po raz pierwszy organizacje pozarządowe, które również aktywnie prezentowały swoje osiągnięcia i realizowały statutowe zadania. Miejsce swoje na Festiwalu miała również sztuka – swoje prace wystawili artyści tworzący sztukę erotyczną. Scena Festiwalowa gościła najlepszych artystów estradowych.

 

Czytelnikom i czytelniczkom Wywroty szczególnie polcamy Strefę EROart. Jest to wydzielona strefa Festiwalu EROtrends, przeznaczona na prezentację współczesnej sztuki erotycznej przez jej twórców. Umożliwi ona nawiązanie kontaktu między artystami, kuratorami, pasjonatami, kolekcjonerami sztuki erotycznej, odwiedzającymi festiwal oraz, w ramach EROtrends, integrację polskiego środowiska osób związanych z twórczą i pozytywną aktywnością w sferze erotyki, erotyzmu, seksualności.

 

Strefa EROart to jedyne wydarzenie w Polsce i jedno z nielicznych na świecie, którego celem jest promocja współczesnej sztuki erotycznej w środowisku, które jest nią zainteresowane.

 

Wystawiane w strefie EROart dzieła sztuki przeznaczone są na sprzedaż, z której całkowity dochód przysługuje sprzedającym je artystom. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży dzieł sztuki.

 

www.erotrends.pl

od: 16 maja 2014
do: 17 maja 2014

Patronat medialny:
Wywrota

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 kwietnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca