Wywrota

II MargonemCamp już w lipcu!

II MargonemCamp już w lipcu!

 

Pierwsze tygodnie wakacyjnego odpoczynku warto spędzić aktywnie, najlepiej w gronie osób, z którymi dzielimy swoje zainteresowania. Właśnie w ten sposób można opisać społeczność gry przeglądowej Margonem. Ma ona już 10 lat, a od 7 za ten tytuł odpowiada studio Garmory. W 2015 roku firma podjęła się organizacji I Ogólnopolskiego Zlotów Fanów Gry Margonem – MargonemCamp.

 

I Ogólnopolski Zlot Fanów Gry Margonem odbył się na Zamku w Chudowie i spotkał się z ciepłym przyjęciem społeczności graczy. Dlatego w Parku Etnograficznym w Chorzowie odbędzie się druga edycja, która będzie trwała od 9 do 10 lipca 2016 roku. Warto wiedzieć, że nie jest to impreza wyłącznie dla fanów gry Margonem. Wśród atrakcji znajdziemy: gry i zabawy zorganizowane przez Bractwo Rycerskie, malowanie twarzy, pokaz tańców celtyckich oraz alchemika, który zaskoczy swoimi umiejętnościami, Wielki Turniej Rycerski, a także lightshow, czyli wyjątkowy pokaz świateł.

 

Dla graczy Margonem przygotowano specjalne kody do wykorzystania w grze, które będą dodawane do biletów. Na II MargonemCamp będzie możliwość wzięcia udziału w dwóch zadaniach, które zostały przeniesione z gry do świata realnego.

 

Bramy II MargonemCamp zostaną otwarte 9 lipca 2016 roku o godzinie 14:00. Bilety dostępne są w sprzedaży na portalu TicketPro oraz w sieci salonów EMPiK. Wejściówkę będzie można zakupić także w dniu rozpoczęcia wydarzenia w kasie (czynna do 19.30).

 

Szczegółowy plan imprezy znajduje się na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku oraz na forum gry Margonem.  

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca