Wywrota

Radwańska i Rado – para doskonała

Agnieszka Radwańska to młoda, energiczna i bardzo utalentowana kobieta. Dzięki swojemu uporowi i chęci walki dziś należy do zacnego grona najlepszych tenisistek świata. Jej nazwisko pojawia się często w mediach, gdzie zachwyceni komentatorzy sportowi omawiają jej sukcesy na korcie albo jej nową kreację, w której pojawiła się na imprezach towarzyskich.


Firma Rado to szwajcarski producent zegarków. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka jakość materiałów, z których powstają markowe czasomierze. Zegarki Rado powstały po to, aby trwać. Z tą myślą producenci wybierają do ich produkcji bardzo wytrzymałe materiały takie jak:

  • szkło szafirowe,
  • spiek węglikowy,
  • materiały ceramiczne,
  • lantan,
  • diament.

 

Dzięki ich wykorzystaniu zegarki są nie do zdarcia. Bardzo trudno je zniszczyć lub zarysować. Kolejną cechą charakterystyczną tej marki jest ogromna różnorodność wzornicza. Można tu znaleźć modele o klasycznym, eleganckim wyglądzie lub o nowoczesnym, sportowym designie. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie.Połączenie nazwiska Agnieszki Radwańskiej z zegarkami Rado było bardzo dobrze przemyślanym krokiem. Zegarki damskie tej marki doskonale pasują do młodych, wysportowanych i pięknych kobiet. Z drugiej strony, kto lepiej zaprezentuje wytrzymałość zegarków niż aktywny sportowiec wysokiej klasy? Tym samym umowa podpisana między znaną tenisistką a firmą Rado w 2014 roku niewątpliwie wyszła a dobre obu stronom.

Dziś, po ponad 2 latach współpracy nazwisko i twarz Agnieszki Radwańskiej często kojarzą się z zegarkami Rado. Razem pojawiają się na imprezach sportowych i towarzyskich. Często można także zobaczyć znaną tenisistkę w mediach plotkarskich, gdzie jej strój jest dokładnie sprawdzany i opisywany. Oczywiście zawsze pojawia się tam również krótka wzmianka o nowych modelach zegarków, które ma na ręku.

O tym jak skuteczną reklamą może być dobry ambasador marki można się przekonać po wzroście jej rozpoznawalności. Jeszcze kilka lat temu marka Rado niemal nie istniała ona na polskim rynku. Dziś czasomierze tej firmy można kupić już nie tylko w ekskluzywnych sklepach zegarmstrzowskich.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca