Wywrota

Serwis Bilety24.pl wprowadza nowość na Polski Rynek.

Kupuj szybciej i wygodniej przez Biletomat B24. To prawdziwa rewolucja na Polskim rynku. Serwis Bilety24.pl rozpoczyna dystrybucje urządzeń, które niebawem staną się alternatywą dla niekończących się kolejek w instytucjach publicznych.

Urządzenie zostało opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży ticketingu. Biletomat B24 pozwala na samodzielny zakup biletów wykorzystując profesjonalne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie oraz przykuwa uwagę swoim unikatowym designem.

 

Każdy zakończony proces zakupu potwierdzony jest wydrukiem biletu. Zawierają one wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia jak również system zabezpieczeń umożliwiający szybką weryfikację przez bileterów. Urządzenie połączone jest z systemem rezerwacji biletów z serwisu Bilety24.pl, a także modułem sklepowym instytucji. Wszystkie transakcje odbywają się za pomocą karty płatniczej i zainstalowanego w urządzeniu terminalu.

 

”Biletomat dostarczony przez naszego operatora sprzedaży biletów, serwis Bilety24 stanowi uzupełnienie dostępności biletów. Nasi melomani są zachwyceni innowacyjnym podejściem Filharmonii.”…- mówi inicjatorka wdrożenia, Kierownik Działu Łączności ze Słuchaczami - Jolanta Bilińska
z Filharmonii Narodowej w Warszawie.

 

Biletomat B24 to niewątpliwie innowacja na Naszym rynku, która już teraz cieszy się popularnością wśród instytucji jak również nabywców, którzy chętnie dokonują zakupów biletów przez to urządzenie.

 "W chwili obecnej udostępnione wersje urządzenia zostały przygotowane zgodnie z podstawowymi wymaganiami, jednakże w produkcji są już Biletomaty B24 będące rozbudowaną wersją infokiosku. Wyposażone w skaner umożliwią odbiór biletów przysługujących posiadaczom Kart Stałego Klienta, a także doładowanie Kart Podarunkowych" - mówi Dyrektor Serwisu Bilety24 Olek Olkowski

BILETOMAT B24 to:

  • szybki, bezgotówkowy zakup biletów na wydarzenia;
  • proces zakupowy zintegrowany kompleksowo z systemem sprzedaży i rezerwacji biletów;
  • personalizowany interfejs;
  • funkcja info kiosku;
  • prosty i przejrzysty proces zakupowy - dostosowany dla każdego widza.

Zainteresowanie wśród partnerów serwisu Bilety24 nowym urządzeniem jest spore dlatego w najbliższym czasie można spodziewać się większej liczby urządzeń w polskich instytucjach kulturalnych. Obecnie Biletomat B24 funkcjonuje już w Filharmonii Narodowej w Warszawie i Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

Więcej informacji o Biletomacie B24 znajdziesz tutaj: https://blog.bilety24.pl/


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca