Wywrota

Porównywarka OC – znajdź tanie OC w kilka minut!

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego kierowcy – stanowi ono ochronę dla osób, które w przypadku doznania szkody z powodu ruchu pojazdu mogą domagać się odszkodowania. Rozwiązanie to zapewnia ochronę każdemu użytkownikowi drogi, jednak – z uwagi na fakt, że zakres OC jest zawsze taki sam, a ceny polis bardzo się różnią – pojawia się coraz więcej głosów na temat konieczności regulowania kosztów ubezpieczenia samochodu. Warto samodzielnie zatroszczyć się o to, aby płacić za OC jak najmniej – w tym celu można skorzystać z kalkulatora OC, który oferuje szczegółowe informacje na temat najtańszych polis na rynku.

Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych

Według danych Gazety Finansowej, będącej jednym z najbardziej rzetelnych i cenionych źródeł informacji w środowisku finansowym i ubezpieczeniowym, ponad 25% odszkodowań, wypłaconych w 2017 roku, trafiło do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Oznacza to, że suma odszkodowań z ubezpieczenia OC przekroczyło kwotę 8,5 mld złotych. Co istotne, kwota ta wzrasta z roku na rok – w 2016 roku była ona o 7,2% niższa. Szybko rosnące koszty wypłacanych odszkodowań mają istotny wpływ na obowiązujące ceny OC – o czym doskonale wiedzą wszyscy kierowcy. Wahania stawek obowiązkowych polis OC są zauważalne. Z tego powodu warto nie tylko śledzić rynek ubezpieczeń komunikacyjnych, ale też samodzielnie zadbać o to, aby nie przepłacać za OC.

Jak szukać najtańszego OC?

Każdy kierowca jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia OC. Istotny jest jednak fakt, iż zakres polisy jest zawsze taki sam. Nie oznacza to, że ceny w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych są wyrównane – wręcz przeciwnie. Różnice pomiędzy stawkami OC w poszczególnych firmach mogą sięgać nawet kilkuset złotych. Skoro OC zapewnia zawsze identyczną ochronę, nie ma powodu, aby przepłacać za polisę. Sposobem na znalezienie najtańszego OC jest regularne korzystanie z porównywarki OC. Jest to nowoczesne narzędzie, które pozwala nie tylko na szybkie znalezienie najbardziej korzystnej oferty, ale też na regularne śledzenie ofert ubezpieczycieli.

Jak korzystać z kalkulatora OC?

Internetowa porównywarka OC porowneo.pl jest bardzo wygodnym sposobem na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy. Mechanizm działania kalkulatora jest bardzo prosty – wystarczy podać podstawowe informacje na temat pojazdu i kierowcy, które pozwolą na uzyskanie ofert poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Co bardzo ważne, kalkulator uwzględnia zniżki oraz preferencje danego kierowcy. Wystarczy kilka minut, aby uzyskać dostęp do ogromnej ilości ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Kalkulatory OC umożliwiają również skorzystanie z bezpłatnej pomocy eksperta, który doskonale orientuje się w obecnej sytuacji na rynku ubezpieczeń i jest w stanie doradzić kierowcy, która oferta będzie dla niego najbardziej korzystna. Jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych metod poszukiwania taniego OC – samodzielnego przeglądania i porównywania ofert towarzystw oraz czasochłonnych spotkań z agentami ubezpieczeniowymi. Nie bez powodu kalkulatory OC zyskały tak duże uznanie wśród kierowców, którzy cenią sobie wygodne narzędzia, pozwalające na duże oszczędności. W przypadku porównywarek ubezpieczeniowych możliwe jest nie tylko uniknięcie nadmiernych kosztów za OC, ale też zyskanie dużej ilości czasu dzięki uniknięciu przeszukiwania ofert we własnym zakresie.

Porównywarka ubezpieczeniowa – tanie OC w kilka minut

Kalkulator OC porowneo.pl to rozwiązanie, który zyskało ogromne uznanie wśród kierowców – szczególnie pośród tych, którym zależy na tym, aby niepotrzebnie nie przepłacać za OC. Dzięki porównywarce wystarczy kilka minut, aby znaleźć najlepszą ofertę, a jednocześnie by upewnić się, że obecna polisa rzeczywiście jest najtańsza. Co bardzo ważne, firmy ubezpieczeniowe mają świadomość tego, jak duża jest ich konkurencja – dzięki temu osoby korzystające z kalkulatora OC mogą liczyć na wiele dodatkowych korzyści, które – zaraz obok ceny polisy – mogą zaważyć na ostatecznej decyzji w kwestii wyboru najlepszego OC.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Michał
Michał 11 lutego 2019, 15:18
Można szybciej i bez wpisywania danych w aplikacji Kupdirect z Google Play skanujesz kod z dowodu i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę
Maxx
Maxx 17 lutego 2019, 23:49
Sprawnie działa ta porównywarka porowneo
Michał
Michał 19 lutego 2019, 20:01
Myślałem że mam najtaniej ubezpieczenie OC jak to tylko możliwe ale w tej porównywarce oc udało się jeszcze oszczędzić parę groszy :) wszystkim drożeje a mi jednak odrobinkę spadło :)
Mati
Mati 22 lutego 2019, 11:14
Myślę że całkiem nieźle wypada ta porównywarka na tle konkurencji
Paulina
Paulina 22 lutego 2019, 17:46
Porównywarka OC – znajdź tanie OC w kilka minut!
Dzięki!
Michał
Michał 11 marca 2019, 08:56
Podoba mi się ta porównywarka oc
źródło: 777
przysłano: 11 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca