Wywrota

Pożyczka na samochód, czyli jak sfinansować zakup auta

Samochód stał się obecnie nieodzowny. Trudno bez niego dotrzeć do pracy, zrobić zakupy, czy dowieźć dzieci na czas do szkoły. Gdy brakuje nam oszczędności na zakup auta, rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki ratalnej. Czy każdy otrzyma środki na taki cel?

Pożyczka ratalna

Kredyt bankowy wymaga wielu formalności, wysokiej zdolności kredytowej i posiadania umowy o pracę, a wnioski rozpatrywane są przez długi okres. Po kilku tygodniach oczekiwań możemy spotkać się z decyzją odmowną. Jeżeli nie planujemy zakupu nowego auta i zależy nam na szybkim otrzymaniu środków, pożyczka ratalna z parabanku będzie odpowiednim wyborem. Nie wymaga dokonania tylu formalności, a przy tym, znacznie łatwiej jest ją uzyskać. Na portalu polecampozyczke.pl znajdziemy sprawdzone oferty parabanków.

Pożyczka na auto?

Ubiegając się o środki w firmie pożyczkowej, nie musimy wskazywać jej celu. Możemy otrzymać 15 do 20 tysięcy zł pożyczki ratalnej. Wystarczy jedynie posiadać obywatelstwo polskie, być pełnoletnim i mieć przy sobie dowód osobisty. W wielu firmach nie musimy przedkładać zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach. Warto sprawdzić opinie o Supergrosz, udzielającym pożyczek przez internet. Parabank oferuje zobowiązanie w wysokości 15 tysięcy zł, rozłożone nawet na 48 rat. Pożyczka jest dostępna dla osób w wieku od 21 do 80 lat. Jest transparentna, a wszystkie koszty i opłaty widoczne są jeszcze przed złożeniem wniosku. Sami decydujemy, jak długo chcemy spłacać zobowiązanie. Możemy wybrać maksymalny termin spłaty, zmniejszając w ten sposób wysokość raty.


Co jest potrzebne do uzyskania pożyczki?

Wiele firm pożyczkowych nie wymaga zaświadczeń o dochodach i stałym zatrudnieniu. Możemy się jednak spotkać z żądaniem okazania wydruków bankowych poświadczających stałe wpływy na konto. O pożyczkę ubiegać mogą się osoby pracujące na umowę o dzieło, czy zlecenie, a także z innym systematycznym dochodem. Również renciści i osoby będące na zasiłkach socjalnych mogą otrzymać pożyczkę ratalną. Klient sprawdzany jest w bazach dłużników i to jest jednym z głównych kryteriów przyznania środków.

Finansowanie zakupu auta pożyczką ratalną jest możliwe dla każdej osoby posiadającej regularne dochody. To dobry sposób w sytuacji, gdy nie posiadamy oszczędności.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 12 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca