Wywrota

Jak zadbać o zdrowy i piękny uśmiech?

Pozwól sobie na olśniewającą biel uśmiechu i obroń przed ryzykiem usunięcia zęba. Wybielanie zębów pod lampą daje Nam zaskakujące efekty, które zostaną z nami długo. Jednak jak możemy się cieszyć pięknem białego uśmiechu jeśli zapalenie miazgi nie daje Nam nic oprócz bólu i dyskomfortu? Leczenie kanałowe pod mikroskopem i wybielanie martwego zęba oferowane przez Orłowska Dental Clinic przywróci Ci piękny i bezbolesny uśmiech.

Orłowska Dental Clinic w Gdyni to miejsce, w którym spełnią się Wasze marzenia o pięknym uśmiechu. Zespół medyczny w klinice od lat konsekwentnie oferuje pacjentom najwyższej klasy opiekę i leczenie. Wybielanie zębów w Orłowska Dental Clinic to nieinwazyjny i krótki zabieg z natychmiastowym efektem dzięki użyciu laseru FOTONA lub żelu ZOOM. Zawdzięczając mikroskopowej metodzie leczenia, zabieg endodoncji w klinice jest niezwykle precyzyjnie, a co najważniejsze - całkowicie bezbolesne. Pozwól sobie na piękny i zdrowy uśmiech, zabezpiecz się przed ryzykiem ekstrakcji zęba - wybierz Orłowska Dental Clinic.

 

Czym jest leczenie kanałowe pod mikroskopem?

 

Może zdarzyć się tak, że spotkamy się z zapaleniem miazgi zęba, co zauważymy po intensywnym bólu w jamie ustnej. Pierwszą rzeczą jaką powinniśmy wtedy zrobić jest umówienie wizyty u stomatologa. Orłowska Dental Clinic oferuje swoim pacjentom leczenie endodontyczne (leczenie kanałowe) pod mikroskopem.

Endodoncja z użyciem mikroskopu pozwala na bardziej szczegółowe, dokładniejsze i skuteczniejsze leczenie.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem w klinice stomatologicznej Orłowska Dental Clinic jest przeprowadzane w sposób całkowicie bezbolesny, więc pacjenci obawiający się cierpienia podczas zabiegu - nie ma się czego bać.

Znieczulenie miejscowe sprawi, że jedyne co czujemy w czasie leczenia kanałowego to ukłucie igły podczas aplikowania znieczulenia.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem daje Nam możliwość uratowania chorego zęba przed jego usunięciem, dzięki czemu nie będziemy zmuszeni do uzupełniania luki w uzębieniu przez wiele lat.

Więcej informacji pod adresem https://smartsmileorto.pl/oferta/stomatologia-dziecieca/

Wybielanie zębów

Chyba nikt nie zaprzeczy, że piękny uśmiech jest wyśmienitą wizytówką człowieka, sprawiającą bardzo dobre pierwsze wrażenie.

Gabinetowe wybielanie zębów w Klinice Stomatologicznej Orłowska Dental Clinic z użyciem lampy ZOOM II to skuteczne i długotrwałe rozwiązanie zmieniające kolor Naszych zębów na zachwycającą biel.

Klinika z Gdyni oferuje również wybielanie zębów laserem FOTONA. Obie metody przewidują również wybielanie zęba martwego, czyli zęba po zakończonym zabiegu leczenia kanałowego pod mikroskopem.

Pacjentów zainteresowanych ofertą wybielania w Klinice Stomatologicznej Orłowska Dental Clinic

Zapraszamy na stronę https://wolniewicz.eu/oferta/wybielanie-zebow-gdynia/ w celu zapoznania się z opisem zabiegu, cennikiem oraz możliwością umówienia się na wizytę, by po 90 minutach wyjść z olśniewająco białym uśmiechem, który zostanie z Nami na lata.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 28 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca