Wywrota

Speed dating - nowoczesny sposób na znalezienie miłości

Powszechny stereotyp mówi o tym, iż miłość znajduje się przypadkowo. Idea speed datingu przeczy temu stwierdzeniu i proponuje zupełnie nowe, mianowicie: "szczęściu należy pomóc".

Speed dating polega na aranżacji krótkich rozmów osób przeciwnej płci trwających kilka minut każda. Taka metoda poznawania osób jest szczególnie popularna w dużych miastach, gdzie anonimowość singli jest czymś powszechnym. Jest to ciekawa alternatywa umożliwiająca poznanie ciekawych osób, a może nawet drugiej połówki.

 

Mózg człowieka potrzebuje od kilku do kilkunastu sekund, by określić czy osoba siedząca naprzeciwko posiada odpowiednie geny, czyli mówiąc prostym językiem, czy postrzegana jest jako atrakcyjna. Speed dating ma tę zaletę, że daje możliwość do skonfrontowania się ze sporą ilością nowych osób w krótkim czasie. Ponadto potencjalni partnerzy mogą wysłuchać o swoich zainteresowaniach, pasjach, planach na przyszłość, co może nakłonić do pogłębienia relacji oraz być początkiem głębokiego i długiego związku.

 

Speed dating wychodzi na przeciw ludziom szukającym miłości i oparcia w drugiej osobie, proponując imprezy, podczas których single mają okazje na błyskawiczne poznawanie wielu osób, dzięki czemu zwiększa się prawdopodobieństwo spotkania tej jedynej, bądź tego jedynego.

 

Do najważniejszych zalet szybkich ranek zaliczyć można:

 

1. Duża skuteczność - dzięki temu, że w imprezach biorą udział jedynie single, którzy szukają swojej drugiej połówki, szansa na szczęśliwy finał jest dużo większa niż w przypadku przypadkowego poznawania nowych osób, np. przez znajomych.

2. Duża oszczędność czasu - każda impreza trwa około dwóch godzin. W tym czasie każda z osób poznaje kilkunastu singli przeciwnej płci. Nie ma lepszego sposobu na poznaniu tylu nowych osób w wybranym przedziale wieku w tak krótkim czasie.

3. Anonimowość - pełna dyskrecja i anonimowość zapewniania jest wszystkim uczestnikom spotkania. W przeciwieństwie do portali randkowych, nie ma konieczności udostępniania swoich zdjęć, czy innych danych, które może zobaczyć każdy.

4. Brak natrętnych osób - uczestnicy randek są weryfikowani przez organizatorów, dzięki czemu nie biorą w nich udziału przypadkowe osoby. Masz pewność, że nie będziesz otrzymywać niechcianych wiadomości od anonimowych osób bez twojej zgody.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
izaaa
izaaa 4 listopada 2020, 17:09
Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam szybkie randki :) Super zabawa i naprawdę można poznać fajne osoby.
miastorandek.pl/
źródło: 777
przysłano: 28 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca