Wywrota

Usługi geodezyjne

Uzyskanie warunków zabudowy, a nawet pozwolenia na wykonanie zjazdu na działkę wymaga spełnienia wielu formalności urzędowych. Na początek niezbędna jest mapa do celów projektowych. Co zawiera taka mapa, do czego jest jeszcze niezbędna i gdzie można ją zrealizować?

Usługi geodezyjne Warszawa

Firma Geo – Osnowa od wielu lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych i rzetelnych map. To jednak nie jedyne usługi geodezyjne, które nasza firma zrealizuje dla Państwa.

Geo – Osnowa posiada bowiem wszystkie uprawnienia, by wykonać również:

  • wytyczenie nowych granic,
  • odtworzenie już istniejących granic,
  • parcelowanie działek,
  • scalanie gruntów.

Do wielu z tych zadań konieczna jest mapa do celów projektowych. Dlatego właśnie nasza firma świadczy usługi geodezyjne w Warszawie i w okolicach. Dzięki temu mają Państwo gwarancję szybko i rzetelnie zrealizowanych prac, a także pomoc na etapie spełniania formalno – urzędowych wymogów.

Mapa do celów projektowych w Warszawie – gdzie ją wykonać?

Firma Geo – Osnowa zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju map, między innymi właśnie do celów projektowych. Taka mapa właściwie jest wierną kopią mapy zasadniczej, jednak bardziej zaktualizowaną i posiadającą informacje na temat:

  • granic i wszelkich linii przebiegających na danym terenie. Na mapie należy więc zaznaczyć wszelkie ulice, czy drogi itp.,
  • znajdujących się drzew, krzewów i terenów zielonych, z uwzględnieniem, które z nich są pomnikami przyrody,
  • wszelkich obiektów, które mają znaczenie dla konkretnego projektu. Jeśli mapa przygotowana jest np. pod budowę domu, to konieczne jest zaznaczenie sąsiednich budynków, okolicznego sklepu itp.

Jeśli interesuje Państwa mapa do celów projektowych w Warszawie, to firma Geo – Osnowa przygotuje ją dla Państwa zarówno analogicznie i cyfrowo.

Usługi geodezyjne - cennik

Wykonanie mapy do celów projektowych jest odpłatne. Cena jednak zależna jest do wielu czynników, między innymi obszaru, z którego należy przygotować mapę. Warto tutaj mieć także na uwadze, iż mapa do celów projektowych ważna jest tylko od trzech do sześciu miesięcy. Jeśli mapa jest starsza, to urząd może poprosić o jej ponowne wykonanie. Dlatego również z tego względu warto pokusić się o kompleksowe wykonanie wszystkich prac w firmie Geo – Osnowa. Jeszcze na etapie opracowania mapy, może uzgadniać kolejne terminy, tak by zmieścić się w tym krótkim czasie i nie narażać Państwa na następne koszty. Jeśli są Państwo zainteresowani, ile zapłacą za mapę, to nasze usługi geodezyjne cennik mają wyszczególniony na stronie firmy Geo - Osnowa. Są to jednak najczęściej stawki wyjściowe, dlatego dla przeprowadzenia indywidualnej kalkulacji, zapraszamy do kontaktu.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 1 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca