Wywrota

Spieki kwarcowe Lapitec

Spieki Lapitec to niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia wielkoformatowe płyty. Ich wygląd do złudzenia przypomina estetykę naturalnego kamienia. Wykorzystywane jako blaty kuchenne i łazienkowe, obudowy kominków i parapetów, okładziny fontów mebli, wewnętrznych ścian i elewacji robią prawdziwą furorę w domach Polaków. Spieki kwarcowe Lapitec harmonijnie łączą estetykę naturalnego kamienia z łatwością montażu i ekologicznym, przyjaznym środowisku procesem produkcji. Wypiekane z hybrydowych piecach, powstają z naturalnych składników: skał granitowych, iłów łupkowych i pigmentów ceramicznych. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, czynniki chemiczne i atmosferyczne, są powszechnie wykorzystywane nie tylko we wnętrzach, ale również na zewnątrz budynków — na balkonach, werandach i w ogrodach.

Spieki kwarcowe Lapitec — dlaczego warto?

  • Spieki kwarcowe Lapitec to wielkoformatowe płyty (3365 x 1500 mm), które można w dowolny sposób przycinać, dostosowując do potrzeb konkretnych powierzchni. Dzięki temu wykorzystasz spiek dokładnie tak, jak chcesz. Szeroki wybór wzorów, kolorów i struktur pozwala tworzyć wymarzone aranżacje i wykorzystywać spieki na nieskończenie wiele sposobów.
  • Dzięki swoim unikalnym właściwościom spieki kwarcowe Lapitec możesz stosować w każdym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzają się jako blaty w łazience i kuchni, obudowy kominków i parapetów czy jako okładzina fontów mebli, schodów i podłóg. Dzięki możliwości wyboru grubości spieku (12, 20 lub 30 mm), tę samą strukturę i barwę z powodzeniem wykorzystasz w kilku elementach pomieszczenia.

źródło: https://www.e-stone.pl/spieki-kwarcowe

  • Spieki kwarcowe Lapitec są trwałe, odporne na działanie kwasów, zasad i rozpuszczalników. Nie straszne jest im także promieniowanie UV, czynniki atmosferyczne ani ogień. Odpowiednio pielęgnowane zachowają swoje właściwości przez długie lata.
  • Brak żywicy i pochodnych ropy naftowej oraz proces produkcji z poszanowaniem środowiska naturalnego sprawiają, że spieki Lapitec są w pełni ekologiczne. Nie emitują do środowiska żadnych szkodliwych substancji. Po zmieleniu mogą zostać poddane procesowi recyklingu.
  • Montaż spieków kwarcowych Lapitec nie powinien sprawić problemu nawet mało doświadczonej osobie. Aby przytwierdzić płytę do powierzchni, wystarczy jedynie klej o podwyższonych parametrach w zakresie przyczepności. Spoiny pomiędzy płytami należy wypełnić elastyczną fugą.
  • Spieki Lapitec posiadają również właściwości antybakteryjne. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 4 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca