Wywrota

Ramy okienne i ich wyposażenie

Decydując się i wybierając konkretne modele okien, niektórzy klienci mają już zwizualizowaną koncepcję całkowitego wyglądu wraz z dodatkami i akcesoriami. Inni natomiast rozważają ich zakup dopiero po zamontowaniu okien. O jakiego rodzaju asortymencie mowa? Otóż osłonić czy zasłonić okna można na wiele sposobów niosących ze sobą zarówno walory estetyczne, jak również funkcjonalność, co należy uwzględnić z punktu widzenia codziennego korzystania. Jeżeli Ty także jesteś zainteresowany, wówczas wachlarz proponowanych rozwiązań rynkowych prezentuje moskitiery, rolety, żaluzje i inne, toteż jest w czym wybierać.

Moskitiery, jako elegancki sposób ochrony okien

Czy i Ty borykasz się z kłopotliwymi owadami w domu i mieszkaniu? Szczególnie jest to uciążliwe w czasie wiosenno-letnim. Niepożądani goście wchodzą i wlatują do pomieszczeń bez zaproszenia i nigdy nie śpieszy im się, by opuścić Twój lokal, prawda? Można oczywiście osłonić okno roletami lub żaluzjami, ale gdy na zewnątrz piękna pogada i chcesz łaknąc świeżego powietrza, to nie są to idealne rozwiązania.

W takich przypadkach znakomicie sprawdzą się moskitiery, czyli zabezpieczenie przed owadami, ale także pyłkami czy kurzem bez ograniczenia widoczności i rześkiego powietrza. Jednymi z najbardziej popularnych typów są moskitiery rolowane będące odsłoną nowoczesnego rozwiązania zabezpieczającego wnętrze pomieszczenia przed zewnętrznymi insektami czy owadami. Dzięki temu Ty i Twoi bliscy możecie być pewni spokojnego snu w nocy i komfortowego egzystowania w dzień. Nie ograniczają widoczności i dostępu naturalnego światła, co istotniejsze - cyrkulacji powietrza.

Alternatywnym wariantem są moskitiery ramkowe wykonane z mocnych i przetestowanych jakościowo aluminiowych profili, a ich montaż to szybka i bezinwazyjna czynność. Zastosowane farby proszkowe występują w rozmaitej gamie kolorystycznej, co umożliwia dobór odpowiednich modeli niezależnie od posiadanych okien. Materiałem wykorzystanym przy produkcji siatki jest włókno szklane dodatkowo pokryte PVC.

Te i inne propozycje asortymentowe dostępne są między innymi na stronie internetowej jednego z liderów w swej kategorii, czyli karnix.pl. To uznany producent nie tylko moskitier, ale także rolet, karniszy czy żaluzji oraz wszelkich akcesoriów istniejący na rynku ponad ćwierć wieku. Zbudowane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala nie tylko produkować i stałe pozycje produktowe, ale także rozwijać się w zakresie nowych rozwiązań. Ponadto wspiera swych kontrahentów fachowym doradztwem i wskazówkami pod kątem montażu, a szczegółowa instrukcja jest opisana i pokazana na stronie internetowej firmy. Dostrzegalne jest także podążanie za trendami, co odzwierciedla współpraca nie tylko z przedstawicielami branży na rynku lokalnym, ale także na arenie międzynarodowej.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 29 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca