Wywrota

UPS jako przewoźnik z najwyższej półki

UPS to jedna z najstarszych firm kurierskich, gdyż istnieje nieprzerwanie od 1907 roku. Została założona w USA i na ten moment w dalszym ciągu jest jedną z najważniejszych i największych na rynku przesyłek wszelkiego rodzaju. Korzystając z jej usług można mieć praktycznie pewność powodzenia, gdyż o jakość obsługi dbają pracownicy, którzy zwracają bardzo dużą uwagę na stan przesyłek oraz możliwość ich jak najszybszego dostarczenia. Z usług firmy UPS można korzystać na stronie epaka.pl, która zdecydowanie ułatwia proces zamawiania paczki w najniższej cenie na rynku.

UPS - garść historii i faktów

Firma UPS powstała w 1907 roku i stale się rozwija. Marka zatrudnia łącznie około 435 tysięcy pracowników i corocznie doręcza setki milionów paczek do adresatów na całym świecie. Firma ma swoje siedziby w 220 krajach. Ciekawym faktem jest także łączna liczba żądań monitorowania, wynosi bowiem 101 milionów zapytań dziennie.

Z pewnością interesująca jest także flota przewoźnika. Firma UPS posiada między innymi około 237 samolotów oraz aż 110 tysięcy samochodów do przewozu paczek, w tym aut dostawczych oraz ciężarówek. Pracownicy UPS dziennie wykonują 1090 lotów międzynarodowych oraz 1077 krajowych. Wiele hubów lotniczych pozwala na bardzo szybką obsługę wielu milionów paczek dziennie. Firma ciągle się rozwija i szuka nowych możliwości wzbogacania oferty.

Gdzie zamawiać kuriera UPS?

Zamawianie usługi kurierskiej większości osób wydaje się trudne i ryzykowne. Praktycznie każdy minimum kilka razy korzystał z usług Poczty Polskiej, niestety z firmami kurierskimi jest w tej kwestii zupełnie odwrotnie. Utarło się, że z ich usług korzystają głównie duże firmy, które wysyłają dziesiątki paczek dziennie. Nic bardziej mylnego! Dzięki platformie epaka.pl możesz nadać każdą przesyłkę bez wychodzenia z domu - zajmie Ci to nie więcej niż kilkanaście minut.

Platforma epaka.pl wyróżnia się wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi, wśród których należy wymienić interaktywny system oraz przejrzysty projekt strony internetowej. Można na niej na bieżąco podglądać zmianę ostatecznej ceny usługi po wybraniu konkretnej opcji, a także korzystać z usług dodatkowych. Wszystkie dane są doskonale widoczne, a platforma epaka.pl dba o ich ciągłą aktualizację. Poznaj cennik firmy UPS!

Czy platforma epaka.pl jest najlepsza na rynku?

Na doskonale zaprojektowanej stronie można w bezpieczny sposób nadać przesyłki listowe oraz paczkowe i wybrać dodatkowe opcje. Warto przejrzeć całą ofertę firmy UPS i nadać paczkę w serwisie epaka.pl, który zapewni bezpieczną transakcję i szybką obsługę Twojego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia platformy epaka.pl - przekonaj się, że wysyłanie paczek może być tanie i proste!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 29 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca