Wywrota

Wynajem długoterminowy samochodu - czy warto?

Długoterminowy wynajem auta to godna polecenia usługa, z której mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Poznaj zalety wspomnianego rozwiązania.

Długoterminowy wynajem aut to usługa oferowana przez sporą ilość firm działających na polskim rynku. Wyjątkowo korzystne warunki wspomnianego typu wynajmu oferuje na przykład marka Hitachi Capital Polska (https://www.hitachicapital.pl/). Kto powinien rozważyć skorzystanie z opisywanej opcji?

Dla kogo długoterminowy wynajem auta?

Twoje prywatne auto coraz częściej odmawia posłuszeństwa? Nie stać cię na zakup nowego samochodu? A może jesteś właścicielem firmy i pragniesz podnieść standard posiadanej floty pojazdów? Tak naprawdę bez względu na to kim jesteś i co motywuje cię do wynajmu samochodu, możesz być pewien jednego; długoterminowy wynajem auta to rodzaj usługi, która – z uwagi na swój charakter – może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Co istotne to fakt, iż opisywana opcja dedykowana jest zarówno potrzebom osób prywatnych, jak i firm. Dlaczego warto z niej skorzystać?

Długoterminowy wynajem auta? To się opłaca!

Pierwszym powodem przemawiającym za długoterminowym wynajmem samochodu są stosunkowo niskie koszty. Jak się bowiem okazuje, raty za wynajem długoterminowy są zdecydowanie mniejsze, niż w przypadku tradycyjnego leasingu. Jak to możliwe? Otóż niskie koszty są bezpośrednim wynikiem sposobu wyliczania okresowej opłaty. Takowy uwzględnia bowiem jedynie kwotę, o jaką spadnie wartości samochodu. Następnie wspomniana kwota podzielona zostaje na liczbę miesięcy, przez które będzie obowiązywała umowa. Płacimy zatem jedynie za korzystanie z pojazdu i paliwo, a nie – jak w tradycyjnym leasingu – całą wartość samochodu.

Dodatkowe korzyści

Na tym jednak nie kończy się lista korzyści wynikający z długoterminowego wynajmu samochodu. Niekwestionowaną zaletą tego rodzaju opcji jest atrakcyjny wachlarz usług dodatkowych, które wynajmujący wliczają w miesięczny koszt. Jakich konkretnie? Mowa o niezbędnych czynnościach serwisowych wynikających na przykład z okresowej zmiany opon czy też konieczności zapewnienia pojazdu zastępczego przydzielanego na czas naprawy. Poza tym profesjonalne firmy oferujące wynajem długoterminowy zapewniają swoim klientom wsparcie przez cały okres obowiązywania usługi. To bardzo duże udogodnienie np.  w razie problemów z użytkowaniem auta.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 27 czerwca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca