Wywrota

Sprawdź swoją inteligencję!

O testach IQ słyszał każdy. Do i rusz dochodzą do nas nowe informacje o tym, że ktoś jest ponadprzeciętny ze względu na jego wynik. Było tak ostatnio w związku z 12-latką, której IQ okazało się wyższe od IQ Einsteina i Hawkinga. Zdecydowanie zaskoczyła wszystkich członków Mensy, którzy już dawno nie widzieli takiego ilorazu inteligencji. Ty też możesz sprawdzić swoje IQ i to nawet nie wychodząc z domu. Jak? Podpowiemy ci co musisz zrobić - a ty pokaż znajomym, że jesteś niesamowicie inteligentny!

Czym jest test IQ?

 

To test psychometryczny, który liczy iloraz inteligencji. W zależności od tego, jakie wychodzą wyniki, można mówić o tym, jak inteligentny jest człowiek. Może być on przeciętnie inteligentny, poniżej przeciętnej lub wybitny. Mierzy się to, co da radę zmierzyć testem - między innymi brane pod uwagę są zdolności matematyczne, arytmetyczne, językowe i wiele innych podobnych zagadnień. Pojawia się jednak wielu przeciwników testów IQ, którzy twierdzą, że rzekomo jest to test bardzo tendencyjny i skonstruowanie go w inny sposób mogłoby dać zupełnie inne wyniki. Mówią również, że test ten nie mierzy innych, ważnych rzeczy, które mogłyby wpływać na inteligencję np. emocjonalności. Ciężko jednak jest się zgodzić z krytyką, bowiem inne badania dowodzą, że nawet po zmianie pewnych elementów testu nadal wychodzą dosyć zbieżne wyniki w ilorazie inteligencji.

Dużo fałszywych testów

 

Na różnych platformach można się często spotkać z tym, że udostępniają one możliwość zrobienia testu IQ. Niestety, nie są to często prawdziwe teksty, które miałyby jakiekolwiek odniesienie do prawdziwych testów, które robione są z ramienia Mensy - czyli organizacji, która faktycznie takie testy układa i umożliwia ludziom zrobienie sobie swojego testu IQ, który jest jak najbardziej prawdziwy. Często służy to, na różnych serwisach, do żartu i pytania są konstruowane tak, żeby wyniki były jak najlepsze, by ludzie chętniej to udostępniali wśród swoich znajomych. Gdzie więc warto zrobić sobie test IQ? Z naszej strony możemy polecić Pinbook.pl, gdzie pytania są oparte niemalże w całości na oryginalnych testach, które prowadzone są przez Mensę. Można więc sprawdzić czy nasz iloraz inteligencji jest wysoki, czy raczej niski. Całość testu jest bardzo prosta od strony technicznej, więc nikt nie powinien mieć problemu z jego wypełnieniem. To co? Przekonasz się jaki masz iloraz inteligencji? Zobacz, czy jesteś geniuszem na miarę Einsteina albo Hawkinga i sprawdź, czy uda ci się dorównać popularnej 12-latce z Wielkiej Brytanii.

SPOKEO - Piotr Sochan i jego witryny

 

SPOKEO to firma, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych, które mają na celu uprzyjemnić korzystanie z Internetu internautom. Firma już od lat działa w Internecie i od lat dba o to, aby każdy użytkownik sieci znalazł coś dla siebie. Aby miał dostęp do rozwiązań, które znacznie ułatwiają życie. Jednym z przykładów mogą być ich sztandarowe projekty, takie jak Pinbook, pracaonline, i-mobi czy infonumer. Każda z nich zajmuje się czymś innym, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Pinbook.pl to strona, które oferuje użytkownikom mnogość opisów filmów i seriali online. Od najnowszych produkcji aż po klasyki telewizyjne i filmowe. Wszystko to uzupełnione jest filmografiami, opisami aktorów i aktorek i nowinkami technologicznymi. Jeśli jednak ktoś woli plotki o celebrytach - również znajdzie się tutaj taki dział dla tych, którzy są zainteresowani życiem gwiazd.

 

Pracaonline to z kolei strona, która umożliwi znalezienie pracy każdemu, kto tego potrzebuje. Zarówno zdalnej i w domu, jak i pracy dodatkowej czy chałupniczej. Ofert jest bardzo dużo, są specjalnie wyselekcjonowane i nie znajdują się w Internecie nigdzie indziej. To prawdziwa kopalnia wspaniałych ofert.

I-mobi to strona, która pozwala na lokalizowanie dowolnego telefonu komórkowego, na którym zainstalowana zostanie aplikacja śledząca. Osoba, która zleciła lokalizowanie, dostaje informacje z dokładnością co do jednego metra, z oznaczeniem na mapie. Dostajemy również dostęp do dodatkowych informacji, takich jak połączenia i SMS-y przychodzące i wychodzące.

 

A jeśli chodzi o Info Numer to strona, która pozwoli wam sprawdzić każdy nieznany numer telefonu, który do nas wydzwania. A jest to o tyle potrzebna strona, ponieważ oszuści upodobali sobie ten sposób na pozyskiwanie naszych wrażliwych danych i pieniędzy. Dlatego zawsze sprawdzajcie numery, które do was wydzwaniają! To nie koniec oferty SPOKEO, więc zapoznajcie się z ich stroną i znajdźcie coś dla siebie!

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 27 czerwca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca