Wywrota

Jak aplikacja iTaxi może Ci pomóc w codziennym życiu?

Jeżeli jesteś użytkownikiem smartfona, dobrze wiesz, że nie zainstalujesz żadnej aplikacji tylko dlatego, że ma atrakcyjny design czy jest łatwa w obsłudze. To bardzo ważne cechy, ale nie zdadzą się na wiele, jeżeli dana aplikacja nie potrafi ułatwić Twojego życia. Na szczęście w iTaxi zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego tworzyliśmy naszą usługę z myślą o sytuacjach w życiu codziennym, w których możemy Ci pomóc. Dowiedz się, w jaki sposób iTaxi może ułatwić Ci życie.

Zamawianie taksówki z iTaxi jest tak szybkie i proste, jak to tylko możliwe

Każdy przeżył już podobny scenariusz: Ty i Twoi znajomi kończycie imprezę lub kolację w restauracji. Dzwonicie po taksówkę, by jak najszybciej znaleźć się w domu. Okazuje się jednak, że najpierw musicie wisieć na słuchawce, by w ogóle połączyć się z centralą. Może to zająć nawet kilka minut, ale to nie koniec: jeżeli ktoś po drugiej stronie w końcu odpowie, trzeba jeszcze podać dokładny adres miejsca, w którym jesteś, licząc, że na linii nie będzie żadnych zakłóceń i dyspozytor dobrze cię usłyszy. Dopiero wtedy osoba w centrali zaczyna szukać taksówki dla Was.

W aplikacji iTaxi ten proces ulega uproszczeniu i przyspieszeniu. Wystarczy wyjąć telefon z kieszeni, uruchomić aplikację jednym dotknięciem i już można zamawiać taksówkę. Nie musisz nawet znać adresu ani miejsca na mapie, w którym się znajdujesz, ponieważ aplikacja iTaxi sama znajduje cię przez GPS. Wystarczy wtedy podać adres docelowy i Twoje wymagania co do kursu, by rozpocząć wyszukiwanie dostępnych taksówek w okolicy. Wszystko odbywa się za kilkoma dotknięciami ekranu, a od momentu sięgnięcia po telefon do chwili, w której wygodnie siedzisz w taksówce, mija zazwyczaj kilka minut.

 

Twoje przejazdy z iTaxi obsługują licencjonowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem

Aplikacja iTaxi współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami. Są to doświadczeni kierowcy, znający dobrze topografię swoich miast, dzięki czemu masz pewność, że twój przejazd zostanie obsłużony sprawnie i tak szybko, jak to możliwe. Co więcej, pojazdy iTaxi jako pełnoprawne taksówki mają dostęp do buspasów i zamkniętych dla normalnego ruchu stref turystycznych, co zwłaszcza w godzinach szczytu może dawać Ci ogromną oszczędność czasu.

 

Z iTaxi nigdy nie zabraknie kierowcy dla Ciebie

Mogłoby się wydawać, że staranniejszy dobór kierowców w iTaxi sprawia, że aplikacja będzie oferowała dużo mniej przejazdów od innych, współpracujących z nielicencjonowanymi kierowcami. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości iTaxi oferuje największą flotę taksówek w Polsce, działając w największych miastach naszego kraju. Są to tysiące samochodów iTaxi, a także jeszcze większa liczba kierowców zrzeszonych w lokalnych korporacjach, z którymi współpracujemy. Oznacza to, że możesz liczyć na taksówkę iTaxi w każdej sytuacji.

 

Korzystanie z iTaxi to proste i klarowne zasady rozliczenia

W iTaxi to, ile zapłacisz za przejazd, nie zależy od tajemniczego algorytmu, który ustala za każdym razem inną cenę. Tak jak w każdej innej taksówce, kwota rozliczana jest według stawki kilometrowej za pomocą taksometru. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zweryfikować pokonany dystans na mapie GPS lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Za każdym razem wiesz, za co płacisz, otrzymujesz także paragon. Dzięki temu, że działalność iTaxi jest w pełni legalna, jesteśmy również otwarci na współpracę z Twoją firmą. Do tej pory zaufało nam już tysiące klientów biznesowych.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 9 lipca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca