Wywrota

Funkcjonalny program do fakturowania z magazynem

Połączenie sprzedaży, wystawiania faktur i magazynu wymaga właściwego programu, który pozwoli w krótkim czasie przygotować wymagane dokumenty. Rozwiązań jest wiele jednak warto mieć na uwadze przydatność posiadanych przez nie opcji.

Szybkie wystawianie faktur

Program do fakturowania z magazynem powinien umożliwić korzystającym szybko i bezproblemowo wystawić dokumenty typu: faktura VAT, faktura VAT marża, faktura proforma, nota korygująca, faktura bez VAT, eksportowa, WDT, paragony fiskalne i więcej. Użytkownik powinien móc wystawić dokumenty w klika minut. Narzędzie powinno być intuicyjne w obsłudze dla wszystkich użytkowników. Z uwagi, iż program ma na celu wykorzystywanie również w celach magazynowania, dlatego prosty program do faktur powinien posiadać dobrze zbudowany moduł magazynowy. Takie rozwiązanie pozwoli wprowadzać na bieżąco i kontrolować stany magazynowe, przeprowadzać inwentaryzacją oraz przygotować podstawowe dokumenty magazynowe jak: PW, PZ, WZ, RW czy MM. 

Faktura Small Business Handel

Przytoczone funkcjonalności oferuje program Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie to zapewnia szybki sposób na wygenerowanie faktur, ale i również innych przydatnych dokumentów. Użytkownik wystawi w nim chociażby Jednolity Plik Kontrolny. Program podlega stałym aktualizacją z uwagi na zmieniające się przepisy. Korzystanie z programu jest intuicyjne za sprawą prostego interfejsu. Oprogramowanie oferuje możliwość pracy wielostanowiskowej i włączenia usługi eArchiwum (tzw. zdalnej kopii bezpieczeństwa). Obie opcje są bardzo ważne z punktu funkcjonowania przedsiębiorstwa. Pierwsza z nich gwarantuje możliwość pracy z poziomu różnych urządzeń, natomiast druga chroni dane przed ich potencjalną utratą (przy awarii, kradzieży lub zainfekowaniu komputera). 

Program magazynowy Faktura Small Business Handel to sprawdzone i wygodne rozwiązanie ułatwiające wystawianie faktur i kontrolę magazynu. Przedsiębiorca, który potrzebuje jednego prostego narzędzia do pracy z pewnością powinien przetestować zaproponowane przez MEGA-TECH opcje. To wybór, który przyniesie firmie wiele korzyści.


źródło: 777
przysłano: 23 lipca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca