Wywrota

Paczka za duża dla kuriera – co teraz?

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się szukać transportu wielkogabarytowego, to wiesz, że nie jest to łatwe przedsięwzięcie. Większość kurierów obsługuje tylko paczki poniżej określonej wielkości, a wynajęcie firmy transportowej zazwyczaj jest bardzo kosztowne. Rozwiązaniem, które pozwoli Ci bezpiecznie – a przy tym niedrogo - przetransportować przesyłkę wielkogabarytową jest przewóz za pośrednictwem platformy Clicktrans.

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta: wystawiasz bezpłatne ogłoszenie, w którym opisujesz, co wymaga transportu, podajesz wymiary, trasę, a także terminy, w których chcesz przewieźć przesyłkę. Całość nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Jeśli chcesz, możesz dodatkowo ustalić budżet zlecenia. A potem? Wystarczy, że poczekasz – przewoźnicy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertami na transport. Od Ciebie zależy, którą wybierzesz, możesz kierować się ceną, ale nie tylko. Szczególnie w przypadku kosztownych przesyłek równie ważne jest, aby transport był bezpieczny. Dlatego zanim zdecydujesz się na jednego z przewoźników, możesz odwiedzić ich profile i poczytać opinie wcześniejszych klientów. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.

 

Sprawdzony przewoźnik dla każdej przesyłki

W bazie Clicktrans znajdziesz ponad 47 tysięcy przewoźników z Polski i całej Europy. Dzięki temu równie łatwo znajdziesz transport dla przesyłek krajowych, jak i międzynarodowych. Po wystawieniu zlecenia pierwsze oferty pojawiają się zwykle jeszcze tego samego dnia. Duża baza przewoźników sprawia też, że możesz znaleźć ekspertów od dowolnego rodzaju przesyłek – także tych wielkogabarytowych czy specjalnej ostrożności. W razie potrzeby możesz zaznaczyć w ogłoszeniu, że potrzebujesz pomocy w załadunku i rozładunku, co będzie szczególnie przydatne, kiedy transportujesz naprawdę duże rzeczy. A przede wszystkim masz pewność, że transport, który znajdziesz będzie bezpieczny. Przewoźnicy na Clicktrans, zanim mogą składać oferty pod ogłoszeniami, są dokładnie weryfikowani przez pracowników serwisu – bez względu na to, którego przewoźnika wybierzesz, Twoja przesyłka będzie w dobrych rękach.

 

Ceny transportu na każdą kieszeń

Kiedy szukasz przewozu na Clicktrans masz szansę nie tylko znaleźć sprawdzonego przewoźnika, ale też sporo zaoszczędzić. To możliwe przede wszystkim dzięki opcji doładunku. Przewoźnicy na Clicktrans szukają przede wszystkim zleceń na trasy, które i tak planują pokonywać (lub na drogę powrotną). Jeśli Twoja przesyłka będzie stanowić jedynie część ładunku przewoźnika, koszty transportu niejako rozłożą się między wiezione przez niego ładunki. W ten sposób przewoźnik może zarobić dodatkowe pieniądze nie nadkładając przy tym trasy, a Ty – sporo zaoszczędzić na transporcie (nawet do 60% w porównaniu z ceną rynkową!). Wpływ na cenę transportu ma także konkurencja między przewoźnikami – wszystkie oferty w serwisie są jawne, przewoźnicy dostosowują więc swoje stawki do tych już zaproponowanych pod ogłoszeniem.

 

Na Clicktrans możesz wystawić dowolny rodzaj przesyłki. Szeroki wachlarz przewoźników umożliwia transport bardzo różnorodnych ładunków: od samochodów, motocykli i maszyn budowlanych, przez palety aż po meble czy przeprowadzki. Profesjonalny przewoźnik będzie dysponował nie tylko pojazdem odpowiednim do transportu Twojej przesyłki, ale także specjalistyczną wiedzą. W komentarzach pod ogłoszeniem możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

Clicktrans to polska firma, która powstała w 2010 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwija się, także na rynkach zagranicznych. Oprócz serwisu w języku polskim, prowadzi także analogiczne platformy dla klientów z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec, a także bloga transportowego, na którym znajdziesz wiele praktycznych wskazówek na temat właściwego zabezpieczenia różnego rodzaju przesyłek na czas transportu oraz wyboru odpowiedniego przewoźnika.


źródło: 777
przysłano: 18 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca