Wywrota

Wynajem długoterminowy Audi - dla kogo?

Na rynku produktów finansowych istnieje coraz większa ilość alternatywnych form finansowania samochodów. Oprócz, dobrze znanych kredytów i zyskujących popularność leasingów, sporym zainteresowaniem cieszy się również wynajem długoterminowy pojazdów. Dla kogo jest on idealną opcją?

Czym jest wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy to stosunkowo nowe rozwiązanie, które pojawiło się na polskim rynku całkiem niedawno. W tym czasie zdążyło już zebrać spore grono zwolenników, którzy chętnie sięgają po samochody finansowane w ten sposób. Czym jednak jest w praktyce taki wynajem?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wynajmu długoterminowego Audi? Zobacz więcej tutaj: wynajem długoterminowy audi w HLS Cars.

 

Długoterminowy wynajem auta to forma wynajmu samochodu, która polega na wydzierżawieniu konkretnego pojazdu na określony czas. W skrócie można określić, że jest to samochodowy outsourcing, ponieważ wszystkie zadania i koszty związane z utrzymaniem pojazdu spoczywają na wynajmującym.

Oczywiście przez cały okres trwania umowy, właścicielem pojazdu jest firma wynajmująca. Najemca otrzymuje natomiast prawo jego użytkowania w zamian za regulowane w systemie miesięcznym lub kwartalnym raty. Okres trwania umowy na wynajem samochodu może być bardzo różny. Najkrócej jest to jeden miesiąc, a maksymalny czas to nawet pięć lat.

Cena wynajmu długoterminowego

To, ile zapłaci Najemca za użytkowanie pojazdu, zależy przede wszystkim od jego modelu, wieku i parametrów. Generalnie zasada jest taka, że im nowsze auto i im wyższa jego wartość, tym również miesięczna opłata idzie w górę. Warto mieć tego świadomość przed podpisaniem umowy - za wynajem długoterminowy Audi zapłacimy więcej niż za wynajem kilkuletniej Skody.

 

Kto może skorzystać z wynajmu długoterminowego?

Odpowiedź jest stosunkowo prosta: dla każdego! Z usług firm zajmujących się wynajmem długoterminowym pojazdów korzystają zarówno przedsiębiorstwa, które regularnie wymieniają samochody w swojej flocie, jak i klienci indywidualni. Obie strony mogą odnieść sporo korzyści przy skorzystaniu z takich usług. Co da im wynajem długoterminowy?

Do klientów biznesowych przemawiają przede wszystkim takie korzyści jak: możliwość częstej wymiany auta, niewielka ilość i stałe koszty. Klienci prywatni docenią natomiast to, że mogą oni posiadać nowy samochód w wysokim standardzie bez konieczności inwestowania sporych środków finansowych. Korzystanie z wynajmu długoterminowego nie jest również tak obciążające, jak kredyt bankowy, ponieważ nie ma wpływu na zdolność kredytową.

W obu wariantach usługa wydaje się opłacalna. Opiera się ona o jasne warunki: stała miesięczna kwota w zamian za możliwość użytkowania samochodu. Co najważniejsze, jej koszt nie ulegnie zmianie w żadnym momencie trwania umowy. Warto jednak dokładnie zapoznać się z umową wynajmu - mogą się w niej pojawić zapisy dotyczące dodatkowych kosztów związanych z przekroczenie umówionego limitu przejechanych kilometrów.

Wynajem długoterminowy Audi - maksimum korzyści w niskiej cenie!

Wynajem długoterminowy Audi to doskonała okazja, by przesiąść się do samochodu z najwyższej półki. Taką możliwość daje swoim Klientom firma HLS Cars, która w swojej szerokiej ofercie posiada między innymi Audi Q5 Quattro, Audi Q7, Audi A3 Limousine, czy też Audi A5 Sportback. Za niewielką miesięczną opłatę udostępniany jest samochód z najwyższej światowej półki. Propozycja dostępna jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 16 grudnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca