Wywrota

Lubisz czuć się swobodnie i cenisz sobie elastyczność? Poznaj ofertę Orange Flex!

Uważasz, że oferty wszystkich operatorów sieci komórkowych są podobne? Myślisz, że jedyny wybór, jaki otrzymujesz, to ten pomiędzy abonamentem, a kartą? Brakuje Ci swobody i wolności w podejmowaniu decyzji?

Jeśli tak twierdzisz, to prawdopodobnie nie słyszałeś jeszcze o najnowszej ofercie Orange Flex, która może wiele zmienić w Twoim postrzeganiu telefonii komórkowej.

 

Coś więcej niż abonament

Do tej pory, decydując się na korzystanie z usług którejkolwiek sieci, mogliśmy wybrać abonament lub telefon na kartę. Ten pierwszy zazwyczaj wiązał nas na kilkanaście miesięcy i ograniczał we wprowadzaniu jakichkolwiek zmian. Drugi natomiast obligował do regularnych doładowań, które dla wielu osób mogły być kłopotliwe. Miłą odmianą od tego schematu jest oferta Orange Flex – oferta dostępna w formie subskrypcji, znanej i lubianej przez użytkowników wielu międzynarodowych platform jak Netflix czy Spotify. Dzięki temu nie musimy pamiętać o regularnych przelewach ani podpisywać długoterminowych umów. Swobodnie korzystamy z oferty, a jeśli chcemy z niej zrezygnować, po prostu zawieszamy subskrypcję. Czy może być łatwiej?

 

Brak stosu papieru i długoterminowych umów

Brak abonamentu to nie jedyna zaleta nowej oferty Orange. Została ona stworzona tak, by na każdym etapie dawać klientom dużą niezależność. Żeby z niej skorzystać, nie musimy udawać się do salonu operatora i podpisywać licznych dokumentów. Wystarczy, że ściągniemy z AppStore lub Google Play aplikację Orange Flex i założymy w niej konto. Aby zarejestrować numer również nie musimy wychodzić z domu – zrobimy to w aplikacji, poprzez zrobienie zdjęcia swojego dowodu tożsamości oraz selfie. Na tej podstawie szybko i bezpiecznie zweryfikowane zostanie czy Ty, to Ty. Choć w erze konieczności osobistego rejestrowania nawet kart prepaid trudno w to uwierzyć, takie rozwiązanie naprawdę jest możliwe!

 

Plan komórkowy dopasowany do potrzeb

Z poziomu aplikacji Orange Flex wybierzemy i aktywujemy jednym kliknięciem interesujący nas Plan. Do wyboru mamy aż 4 opcje, różniące się liczbą GB. W każdym Planie otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu na terenie całej UE. Do tego wszystkiego jeszcze paczka danych i Social Pass. Najtańszy Plan to koszt zaledwie 25 zł miesięcznie za 15GB. Czym to rozwiązanie różni się od abonamentu? Przede wszystkim tym, że nie jest dla nas wiążące – nie podpisujemy umowy na 12 czy 24 miesiące, w każdym momencie w aplikacji możemy zmienić wybrany Plan na niższy lub wyższy, albo po prostu z niego zrezygnować.

 

Dodatkowe pakiety

Aby maksymalnie spersonalizować swoją ofertę, Orange Flex wprowadziło dodatkowe pakiety: Social, Video oraz Music Pass. Social Pass znajdziesz już w każdym Planie, umożliwia on dostęp do popularnych portali społecznościowych, bez zużywania pakietu danych. Music oraz Video Pass pozwalają na korzystanie z platform do oglądania filmów i seriali, oraz streamowania muzyki bez limitu GB i są dostępne od 5 zł. Dzięki nim można w każdej chwili posłuchać nowego albumu na Spotify lub obejrzeć podczas dojazdów do pracy cały sezon Stranger Things na Netflixie bez obawy o uciekające GB.

 

eSIM, czyli totalna rewolucja na rynku

Pozotywną informacją jaka wiązała się z wprowadzeniem nowej oferty Orange, bez wątpienia jest eSIM. Co to takiego? Wirtualny odpowiednik tradycyjnej karty SIM, który w prosty sposób zainstalujesz na swoim telefonie. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na założenie nowego numeru w Orange Flex w kilka minut. Na razie dostępne jest jednak jedynie dla właścicieli najnowszych modeli iPhone.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 16 grudnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca