Wywrota

10 powodów, dla których wybierzesz Francuskie Alpy od Polskich gór

Dlaczego warto wybrać Alpy, zamiast polskich gór? Sprawdź tych 10 powodów!

Interesują Cię wyjazdy narciarskie? Zastanawiasz się, gdy wyjechać na narty, by spędzić dobrze czas i naprawdę skorzystać z wielu atrakcji? Jeśli tak, tym razem zamiast polskich gór wybierz Francuskie Alpy. Nie pożałujesz!

1. Cena


Często wybieramy nasz ojczysty kraj z obawy o cenę za granicą. Tak naprawdę, jednak gdy porównamy sobie łączną cenę wyjazdu do Francji, z pobytem na nartach w Polsce, te różnice nie są szczególnie zauważalne. Jeśli planujemy funkcjonować tak samo w tych dwóch miejscach, to może nawet się okazać, że Francja jest tańsza. Warto poświęcić nieco czasu i podliczyć sobie taki typowy dzień w Polsce i Francji, by się o tym przekonać.

2. Zakwaterowanie


Wybierając wyjazdy narciarskie we Francji, korzystasz z zakwaterowania 3-4 gwiazdkowego. A to często SPA, sauny, baseny, a także hotele z widokami na piękne góry. Prócz aktywności fizycznej, możesz także wypocząć w wyjątkowych okolicznościach.

3. Przepyszne jedzenie


Nie można zapomnieć, że Francja oferuje także przepyszne jedzenie. Tym samym pobyt za granicą, a nie jak zawsze w polskich górach może skutkować prawdziwym spełnieniem kulinarnym, jeśli przepadasz za serami, jak i wyjątkowymi deserami.

4. Ilość tras


We Francji zachwyca także ilość tras. Dla przykładu Les Menuires, czyli część kompleksu narciarskiego Trzech Dolin zapewnia aż 600 km połączonych tras. Tym samym to ogrom możliwości, dla tych, którzy zaczynają, jeżdżą od dawna, bądź czekają na wyzwania.

5. Nauka od zera


Nawet jeśli nie umiesz jeszcze jeździć na nartach, a chcesz się tego nauczyć, to Francja będzie doskonałym wyborem. Masz dostęp do różnego rodzaju tras o każdym stopniu zaawansowania, a także dostęp do lekcji, w których krok po kroku nauczysz się jeżdżenia na nartach.

6. Różne stopnie zaawansowania tras


Trasy dostępne są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Od tych zielonych, niebieskich, czerwonych po czarne. Tym samym każdy znajdzie coś dla siebie.

7. Zajęcia w języku polskim


We Francji dostępne są lekcje jeżdżenia na nartach także w języku polskim. Tym samym nawet z zerowymi umiejętnościami nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz na miejscu.

8. Więcej możliwości wyboru


Z racji tego, że Francja słynie z ośrodków narciarskich i ma ich naprawdę dużą ilość, to łatwo znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb — w tym finansowych.

9. Możliwość poznania nowych osób


Wybranie się w Góry Francuskie z biurem turystycznym to także sposób, by poznać wiele nowych osób. Tym samym na takim wyjeździe możesz poznać nowe osoby, nawiązać relacje, a także miło spędzić czas.

10. Wygoda z biurem turystycznym


Wyjeżdżając w góry z biurem turystycznym, każda osoba uczestnicząca w wyjeździe ma zapewniony transport, masę imprez i zabaw.

Wyjazdy narciarskie to świetny sposób na relaks, zabawę i aktywność fizyczną. Warto tym razem zamiast wybierania wyjazdu w Polsce, zdecydować się na coś nowego. Wyjazd w Góry Francuskie wcale nie jest droższy, a wraz z biurem turystycznym jest o wiele łatwiejszym — wszystko masz już zaplanowane tak, że nie musisz się niczym innym martwić. Tym samym warto pozwolić sobie na taką odmianę i przekonać się, że zdecydowanie było warto!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 5 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca