Wywrota

Mieszkania z ogródkiem w Warszawie: gdzie szukać wymarzonego M?

Trendy eko oraz chęć bycia bliżej natury wpływają także na rynek nieruchomości. Jeśli należysz do grona osób chcących kupić mieszkanie z ogródkiem, sprawdź gdzie w Warszawie szukać takiej inwestycji.

Mieszkanie z ogródkiem

 

Kwiaty, niewielkie rabaty, ulubiona roślinność i kawałek własnej przestrzeni na hamak czy meble ogrodowe plusów mieszkania z ogródkiem jest dużo. Jeśli cztery kąty to dla Ciebie za mało i marzysz o własnym ogródku, zobacz gdzie szukać takich inwestycji.

 

Mieszkania z ogródkiem to jedna z opcji, jaką rozważają planujący kupić własną nieruchomość w mieście. Kawałek swojej przestrzeni na powietrzu jest niewątpliwą zaletą wielu nowoczesnych osiedli. Coraz więcej osób, którym nieobce są tematy zdrowego trybu życia, chciałoby otoczyć się zielenią, mieć możliwość zrobienia rabat ze świeżymi ziołami czy warzywami. Wielu deweloperów dostrzegło ten trend.

Zielona Warszawa

Mieszkanie w stolicy to nie zawsze pęd miasta, szybkie życie i rozrywki. W Warszawie mieszkają ludzie świadomi, wykształceni, coraz częściej też dbający o środowisko. Po pracy szukają wytchnienia, kontaktu z naturą, aktywnie spędzają czas na zewnątrz. Infrastruktura miasta również sprzyja miłośnikom ekożycia. Liczne parki, zielone dzielnice, bliskość lasów sprawiają, że Warszawa przestaje być już utożsamiana wyłącznie z wielkomiejskim trybem życia. Nic dziwnego, że także rynek nieruchomości dostosowuje się do nowych potrzeb.


Deweloperzy coraz częściej planują osiedla i mieszkania w trendzie eko. Zapewniają mieszkańcom bliskość do terenów rekreacyjnych oraz planują budynki tak, by całe osiedla stawały się wymarzonym azylem dla jego mieszkańców. Pokłosiem tego trendu są m.in. mieszkania z ogródkiem w Warszawie.

Mieszkania z ogródkiem Warszawa

Tarasy, duże balkony czy własne ogródki są coraz bardziej popularne wśród osób, które zamierzają kupić własne M. Perspektywa wypicia kawy na świeżym powietrzu czy możliwość zrobienia kilku rabat kwiatowych to ważna kwestia dla osób, które lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzy, a jednak chcą mieszkać w stolicy.

 

Mieszkanie z ogródkiem w Warszawie jest także świetną opcją dla rodzin z dziećmi czy posiadaczy zwierząt. Szczególnie teraz w dobie pandemii posiadacze kawałka zielonego terenu docenili możliwość przebywania na zewnątrz bez konieczności przemieszczania się. Dzieci mogą bezpiecznie bawić się pod okiem rodziców, a zwierzaki mają nieco przestrzeni do biegania.

 

Gdzie szukać mieszkań z ogródkiem? Warto przyjrzeć się Pradze. Na Gocławiu możemy znaleźć kilka inwestycji wartych uwagi. Deweloperzy dbają także o jakość mieszkania na parterzezapewniają poczucie komfortu i ciszy poprzez zastosowanie odpowiednich drzwi i okien. 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 stycznia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca