Wywrota

Co to wibrator i do czego służy?

Jednym z największych mitów dotyczących stosowania wibratorów jest przekonanie, iż są to urządzenia przeznaczone dla samotnych i zrezygnowanych kobiet. Jest to bardzo krzywdząca opinia nie tylko dla samych urządzeń, ale przede wszystkim dla wszystkich Pań. Wibratory są bowiem urządzeniami, których celem jest rozładowanie napięcia i wzbogacenie oraz uatrakcyjnienie zbliżeń. Zatem bezsprzecznie są to urządzenia dla wszystkich: mężczyzn, kobiet, starszych, młodszych, singli i dla par. Decydując się na zakup wibratora, warto zwrócić jednak uwagę na kilka elementów, które mogą wpłynąć na komfort użytkowania, a nawet zawstydzenie i wywołanie niepotrzebnego uprzedzenia.

Opinie o wibratorach- obalamy mity. 

Według opinii lekarzy seksuologów brak wiedzy na temat własnej seksualności pośród kobiet prowadzi do wewnętrznych oporów i przekonania, że wibrator jest czymś złym, czymś, czego używanie może urazić ich partnera.  

Tymczasem wielu mężczyzn chcąc odpowiednio rozluźnić swoje partnerki, uważa, że wibrator jest jak najbardziej odpowiednim i pożądanym urządzeniem. Głównie z uwagi na fakt, iż zewnętrzny masaż okolic łechtaczki i wewnętrzny masaż pochwy w okolicach punktu “G” wprowadza odpowiedni poziom rozluźnienia i pobudza “apetyt na seks.” 

Może zatem pozytywnie wpłynąć na wzajemne relacje intymne, wywołać “nowe spojrzenie na partnera” uatrakcyjnić i scementować wieloletnie związki. Bezsprzecznie problemem zatem powinien być nie sam zakup wibratora, tylko jego rodzaj, by był możliwe najlepiej dopasowany do kobiety.  

Rodzaje wibratorów.  

Podstawowy podział wibratorów wynika głównie z uwagi na ich kształt i rolę, jaką mają pełnić. W związku z tym w naczelnym podziale wyróżniamy:

  • wibratory klasyczne,
  • wibratory punktu ”G”,
  • określane słodką nazwą wibratory ”króliczki”
  •  i miniwibratory.  

Wibratory klasyczne. 

Wibratory klasyczne są idealnym wyborem w przypadku kobiet rozpoczynających przygodę z zabawkami erotycznymi. Należy on do grupy wibratorów wielofunkcyjnych. Przeznaczony zarówno do masażu pochwy, jak i łechtaczki czy stref erogennych.  

Wibratory punktu” G”.  

Cechuje się posiadaniem dodatkowej często zakrzywionej główki. Jego budowa została zaprojektowana w sposób umożliwiający masaż punktu “G”, który znajduje się na przedniej ściance pochwy, kilka centymetrów za wejściem.  

 “Króliczki”.  

Wibratory tego typu stanowią połączenie wibratorów klasycznych i punktu ”G”. Są idealnym wyborem dla kobiet, które preferują masaż pochwy połączony z roznamiętnianiem łechtaczki.  

 Miniwibratory.  

Są wersją wibratorów kieszonkowych. Posiadają niewielkie rozmiary, łatwe do ukrycia w kieszeni lub w torebce. Jednakże ich siła i tempo drgań, pozwalają na rozładowanie największego napięcia.  

Zdecydowany “Roll Royce” wśród wibratorów.  

Z pewnością zdecydowanym liderem pośród wszelkiego typu wibratorów jest model Deep Fantasy 

 Jest to najbardziej postępowy wibrator. Wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego, “przyjaznego” dla skóry. Stanowi połączenie wibratora klasycznego z wibratorem punktu “G”. Należy zatem do grupy “króliczków”. Siedem poziomów wibracji pozwala na dostosowanie masażu do ulubionego tempa drgań. Wyposażony w ruchomą główkę z funkcją masażu i wygiętą wypustkę do masowania punktu ”G”. Bezsprzecznie wprowadza w stan relaksu, który umożliwia przeżywanie pełnej rozkoszy. 

Prosty w utrzymaniu czystości, po użyciu wystarczy mycie w wodzie z dodatkiem mydła. Wyprofilowany anatomicznie, idealnie dopasowuje się do kobiecego ciała. Eleganckie opakowanie jest natomiast gwarantem pełnej dyskrecji. Gorąco polecany przez użytkowniczki w każdym wieku. 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 czerwca 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca