Wywrota

Czym jest longfill i jak go używać? Odpowiadamy

Miłośnicy wapowania, czyli palenia e-papierosów mają w czym wybierać. Rynek oferuje nie tylko szeroki wybór samych urządzeń, lecz także liquidów, premixów oraz płynów typu longfill. Dziś skupimy się na tym ostatnim. Co to takiego, do czego służy i jak używać tych produktów? Tego wszystkiego dowiesz się, czytając nasz artykuł.

Czym jest longfill?

 

Longfill to rodzaj premixu o tak zwanym długim wypełnieniu. Tym, co go wyróżnia, jest niewielka ilość samego płynu, która zamknięta jest w butelce o większej pojemności. Pustą przestrzeń należy wypełnić shotem nikotynowym o dowolnym stężeniu, aby w ten sposób uzyskać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Czym zatem longfille różnią się od klasycznych premixów? Jedną z istotnych różnic jest ich skład oraz konsystencja. Longfille charakteryzują się mocno skoncentrowanym, intensywnym aromatem. Wypełniając puste miejsce w butelce wybranym przez Ciebie shotem nikotynowym, możesz uzyskać liquid o naprawdę dużym stężeniu nikotyny. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń oraz niezwykłych połączeń smakowych.

Jak korzystać z longfilla?

 

Już wiesz, czym są longfille. O tym, jak z nich korzystać już nieco dowiedziałeś się z wcześniejszego akapitu. Aby jednak wszystko było jasne, zaczniemy od samego początku.

Zaopatrz się we wszystko, co niezbędne

 

Pierwsze, co musisz zrobić, to zaopatrzyć się w odpowiedni longfill. Na rynku dostępnych jest mnóstwo smaków. Możesz przebierać spośród wielu różnorodnych wariantów, od słodkich aż po te całkowicie orzeźwiające. Musisz również dokonać zakupu miksu złożonego z shotów nikotynowych oraz bazy. Dobór tego produktu uzależnij od tego, jakiej mocy liquid chcesz otrzymać. Warto posiłkować się informacjami dostępnymi w opisie produktu – znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące proporcji.

Połącz składniki

 

Masz już wszystko, czego potrzebujesz? Do opakowania, w którym znajduje się longfill, dodaj odpowiednią ilość płynu. Kilka razy wstrząśnij uzyskaną miksturą – i gotowe! Niektórzy zalecają tak wymieszany liquid pozostawić na chwilę w suchym i chłodnym miejscu. Zapewni to lepsze połączenie smaków oraz ich wzajemne „przegryzienie”.

Zastanawiasz się nad korzystaniem z samego longfilla, bez uprzedniego rozcieńczenia go bazą? Takiego rozwiązania z całą pewnością nie polecamy. Jak już wiesz, produkt ten ma bardzo intensywny aromat. Na tyle, że mógłby podrażnić drogi oddechowe.

Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7893 artykuły 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
bumcykcyk
bumcykcyk 30 czerwca 2023, 09:50
Chciałem się dowiedzieć czym jest longfill, z pierwszego akapitu dowiedziałem się że jest to PŁYN. Ten kto pisał ten artykuł niech się puknie w głupi łeb.
Pozdrawiam
Jerzy Urban
Jerzy Urban 11 stycznia 2024, 17:35
Atak bobra dobrze że PiS nie rządzi już w kraju
przysłano: 24 listopada 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca