Wywrota

Broker Fortissio - opinie handlowców. Czy warto założyć konto na platformie?

Broker Fortissio zdobył popularność wśród europejskich handlowców. Postanowiliśmy sprawdzić ofertę, działanie obsługi klienta, poziom bezpieczeństwa i kilka innych ważnych aspektów.

Rynki finansowe potrafią sprawić wiele niespodzianek. Inwestorzy powinni być świadomi ryzyka podczas handlu, niezależnie od wybranych aktywów i strategii handlowej. 

 

Wielu traderów decyduje się na dywersyfikację swojego portfela, co może zwiększyć szansę na osiągnięcie zysków. W tym celu, inwestorzy szukają profesjonalnego brokera, który umożliwi im dostęp do wielu narzędzi i instrumentów finansowych.

 

Jednym z nich jest Fortissio, broker, który zdobył popularność wśród europejskich handlowców. Postanowiliśmy sprawdzić ofertę, działanie obsługi klienta, poziom bezpieczeństwa i kilka innych ważnych aspektów.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy broker Fortissio to dobre rozwiązanie, czytaj dalej. Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Czym jest Fortissio? Co oferuje? Jak działa?

 

Jak już wspomnieliśmy, Fortissio to platforma, który umożliwia inwestorom handel wieloma aktywami. Broker CFD udostępnia szeroką ofertę instrumentów finansowych w formie kontraktów CFD na waluty, towary, surowce, indeksy, akcje, kryptowaluty. To aż 230 aktywów!

 

Fortissio oferuje wiele funkcji i możliwości dla początkujących, średniozaawansowanych i bardzo doświadczonych handlowców. Na platformie znajdziemy pomoc profesjonalnej obsługi klienta, która odpowiada na pytania użytkowników przez 5 dni w tygodniu. 

 

Platforma handlowa jest dostępna w dwóch wersjach: na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne, takie jak smartfon czy tablet. Platforma i aplikacja są kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi.

Dodatkowo, użytkownicy mogą liczyć na wiele funkcji, pomocnych w handlu. Są to codzienne powiadomienia i alerty, dotyczące najważniejszych wydarzeń na rynkach finansowych. Dzięki nim, inwestorzy mogą dostosować strategię handlową do panujących warunków. 

 

Dostęp do narzędzi handlowych jest bardzo prosty, a to za sprawą intuicyjnego interfejsu użytkownika. Wśród nich znajdziemy kalendarz ekonomiczny, aktualności rynkowe w czasie rzeczywistym, Autochartist (narzędzie o światowej sławie, polecane przez wielu inwestorów), usługi SMS i wiele innych. Każda z funkcji może wpłynąć na przebieg transakcji i możliwość osiągania zysków.

 

Kolejną zaletą jest szybka realizacja płatności. Czas wypłaty i wpłaty zależy oczywiście od wybranej metody. Warto jednak zauważyć, że większość z dostępnych sposobów charakteryzuje się szybkimi przelewami.

Użytkownicy są zadowoleni z przebiegu rejestracji konta. Proces jest bardzo prosty, szybki i przejrzysty. Nie wymaga wielu danych osobowych.

Czy Fortissio jest bezpieczną platformą handlową? Jakie środki ochrony stosuje broker?

 

Odpowiedź jest prosta: TAK! Fortissio jest bezpieczną platformą. Jej twórcy zadbali o przejrzystość informacji dotyczących wszelkich regulacji i działania zgodnie z prawem. Oficjalna strona internetowa zawiera pełną dokumentację, dotyczącą takich kwestii jak: umowa o świadczeniu usług, regulacje, czy listę dostawców płatności.

 

Fortissio jest marką Vie Finance A.E.P.E.Y. S.A., licencjonowaną i regulowaną przez HCMC (licencja nr 4/792 / 20.07.2017) i Generalny Rejestr Handlowy: 122000301000. 4, 28th Octovriou street, Maroussi 15124, Ateny, Grecja. Fortissio jest marką Vie Finance A.E.P.E.Y, S.A., zarejestrowanej Greckiej Firmy Inwestycyjnej, należycie upoważnionej i licencjonowanej przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego (www.hcmc.gr), z numerem licencji 4/792/20.7.2017 oraz oddział w Niemczech ID numer 157432 w ramach BaFin.

 

Fortissio jest firmą regulowaną przez Unię Europejską, działającą w ramach Greckiej Komisji Rynku Kapitałowego i przestrzegającą obowiązującego prawa. Broker przestrzega także zasad uczciwej konkurencji. Dba o swoich klientów, którzy nie muszą się martwić o przechowywanie swoich danych osobowych i środków finansowych.

 

Jeśli chodzi o pieniądze użytkowników, są one deponowane na oddzielnych rachunkach. Dzięki temu nie ma możliwości, że trafią na konto firmowe.

Środki bezpieczeństwa stosowane na platformie handlowej Fortissio:

  • MiFID firma inwestycyjna;
  • fundusze są przechowywane na oddzielnych kontach bankowych;
  • broker jest licencjonowany i regulowany przez HCMC;
  • strona internetowa jest zabezpieczona SSL.

Warto wspomnieć, że Fortissio jest nadzorowany przez organy: Commissione Nazionale per le Società e la Borsa (CONSOB), Comisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV), Finansinspektionen (FI), Komisja Nadzoru Finansowego (KNF), Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFin), Czech National Bank (CNB), Finanstilsynet, Authority for Financial Markets AFM, Finanssivalvonta (FIN-FSA), Finanstilsynet (FSA).

VIE FINANCE A.E.P.E.Y. S.A. nie jest dostępny na terytorium Stanów Zjednoczonych, Kanady, Belgii, Iranu, Japonii i Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

 

Oficjalna strona internetowa, platforma oraz aplikacja Fortissio są dostępne w wielu wersjach językowych: języku polskim, angielskim, włoskim, arabskim, niemieckim, greckim, hiszpańskim i szwedzkim.

Jakie narzędzie handlowe oferuje broker Fortissio?

 

Platforma Fortissio oferuje profesjonalne narzędzia handlowe, które są wykorzystywane przez wielu inwestorów na całym świecie. Sprawdziliśmy jak działają i dlaczego warto ich używać.

Autochartist - duma brokera Fortissio, narzędzie używane przez inwestorów na całym świecie

Autochartist jest narzędziem do analizy technicznej. Skanuje i analizuje rynki, aby znaleźć możliwość zysku. Identyfikuje wzorce wykresów oraz przewiduje przyszłe ruchy cen. Traderzy z całego świata docenili funkcje narzędzia. 

  • Przeprowadza automatyczną analizę techniczną – analizuje wzory wykresów, prognozuje ceny, określa poziomy linii wsparcia i oporu;
  • Zawiera filtry prawdopodobieństwa – filtruje istotne wydarzenia, które mogą wpłynąć na rynki oraz sprawdza poprzednie wyniki i wzorce;
  • Analiza zmienności – analizuje i informuje użytkowników o tym, kiedy rynek jest najbardziej niestabilny i pomaga ustalić odpowiednie poziomy wyjścia;
  • Codzienne raporty rynkowe – Narzędzie wysyła inwestorom codzienne aktualizacje i informacje dotyczące zmian na rynkach. 

Inwestorzy muszą mieć świadomość, że żadna platforma ani narzędzie nie gwarantuje zysków podczas przeprowadzanej transakcji. Należy określić poziom akceptowanego ryzyka i inwestować małe kwoty.

Kalendarz ekonomiczny z informacjami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym

Na stronie Fortissio znajdziemy kalendarz ekonomiczny. Są tu ważne wydarzenia, przedstawione i aktualizowane w czasie rzeczywistym. Warto wziąć go pod uwagę przy podjęciu decyzji o przeprowadzeniu transakcji.

Profesjonalne wykresy dla początkujących i zaawansowanych inwestorów

Inwestorzy mogą skorzystać w wykresów, przygotowanych przez brokera Fortissio. Dostęp do wykresów, powiadomień, wiadomości, alertów i najnowszych informacji jest całkowicie darmowy dla każdego użytkownika platformy.

 

Powinieneś jednak pamiętać, że te dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie są poradą inwestycyjną ani sposobem doradzania ruchów handlowych. 

Codzienne aktualizacje, powiadomienia, alerty i wiadomości rynkowe

Dzięki aktualnym wiadomościom rynkowym, będziesz wiedzieć o wszystkich istotnych ruchach na rynku. Dostęp do tej opcji jest również bezpłatny. Tak jak w przypadku wykresów, dane przekazywane za pomocą tego narzędzia, mają charakter wyłącznie informacyjny.

Jakie aktywa finansowe są dostępne na platformie Fortissio?

 

Platforma Fortissio oferuje dostęp do ponad 230 aktywów finansowych w postaci kontraktów CFD. Broker obiecuje, że każdy inwestorów, niezależnie od poziomu swojego doświadczenia i wiedzy, znajdzie odpowiednie instrumenty.

 

Należy jednak wiedzieć, że handel na rynkach finansowych jest ryzykowny. Każda transakcja może zakończyć się utratą pieniędzy. Nie powinieneś inwestować środków, na których stratę nie możesz sobie pozwolić. 

Zespół wsparcia na platformie Fortissio

 

Każdy użytkownik platformy Fortissio może liczyć na profesjonalne wsparcie. Aby uzyskać dostęp do pomocy, kliknij “Skontaktuj się z nami”. Znajdziesz tu formularz, w którym powinieneś wpisać swoje pytanie oraz podstawowe dane osobowe.

 

Dział obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00 Gmt+2.

Na stronie znajdziesz również adres e-mailowe do poszczególnych działów firmy, adres siedziby oraz numery telefonów.

 

Podczas pisania recenzji, trafiliśmy na wiele opinii klientów, którzy są zadowoleni z poziomu obsługi i profesjonalnej pomocy.

Opinie klientów o platformie brokerskiej Fortissio na forach internetowych i w mediach społecznościowych

 

Wspomnieliśmy, że aby przygotować recenzję Fortissio, przeczytaliśmy mnóstwo opinii klientów. Dzięki temu możemy potwierdzić, że broker jest jednym z najlepszych, dostępnych na rynku.

Użytkownicy są zachwyceni bogatą ofertą instrumentów finansowych i narzędzi handlowych. Fortissio jest platformą, która skupia inwestorów o różnym doświadczeniu i wiedzy finansowej. W razie wątpliwości, oferuje profesjonalną pomoc w każdej sprawie. 

 

Handlowcy, którzy zdecydowali się założyć konto, nie żałują swojej decyzji. Ich zdaniem, każdy inwestor powinien dołączyć do Fortissio, aby przekonać się, że było warto.

Przeszukując fora internetowe i media społecznościowe, znaleźliśmy kilka negatywnych opinii. Zostały jednak napisane przez nieuczciwie działającą konkurencję. Nie możemy potwierdzić ich wiarygodności.

Podsumowanie recenzji. O czym warto pamiętać, przed rozpoczęciem inwestowania? Dlaczego warto handlować na platformie Fortissio?

 

Przed rozpoczęciem inwestowania, powinieneś wybrać najlepszą i najkorzystniejszą ofertę platformy handlowej. Przeczytałeś naszą recenzję, więc zapewne wiesz, że broker Fortissio jest jedynym, właściwym wyborem.

 

Jeśli szukasz wielu profesjonalnych narzędzi tradingowych, znajdziesz je w aplikacji Fortissio. Dzięki codziennym powiadomieniom i aktualnościom, nie przegapisz żadnej okazji do zainwestowania swoich środków finansowych.

 

Proces rejestracji konta nowego użytkownika jest bardzo prosty. Trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga wielu danych osobowych. Broker gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich użytkowników i ich pieniędzy.

Czy możemy polecić Fortissio? Zdecydowanie tak!

Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7904 artykuły 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Adam Badura
Adam Badura 20 czerwca 2023, 09:15
Odkryłem, że Fortissio to naprawdę dobra platforma handlowa zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych.
Agata Jankowski
Agata Jankowski 3 sierpnia 2023, 12:31
Odkryłem, że Fortissio to wyjątkowo dobra platforma handlowa zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów.
Italii
Italii 30 pazdziernika 2023, 19:10
Dzwonił do mnie p. Adam, telemarketer ze wschodnim akcentem. W momencie kiedy nie chciałem się zgodzić na instalację oprogramowania zaczął mnie starszyć kontrolą skarbówki i mnogimi telefonami
z 'ich' strony. Podaje kilka z nich
i odradzam zdecydowanie jakikolwiek kontakt z tymi ludźmi:
503069087, 573415263, 661276178, 510318945, 510001224.
rober
rober 21 listopada 2023, 09:00
oszust!!
momoDominik
momoDominik 2 stycznia 2024, 14:20
uwaga fortissio.com p.fortissio.com mają dodatkowe strony:
dash.future-group.net/backoffice/ - dash.future-group.net
dash.biurosa.com/backoffice/login - dash.biurosa.com
fortissio.login.thexcite.com
jak o sobie piszą, są własnością i marką spółki greckiej Vie Finance A.E.P.E.Y, S.A. , mają obecnie licencje z Grecji i z Niemiec!
to jest adres tych oszustów, 4, 28th October Street, Marousi , Greece - jeden z wielu
12tysięcy pln zatrzymali i nie chcą wypłacić, ale pozew już poszedł (przygotowaniem i opracowaniem sprawy zajęło się biuro prawne z Gdańska w kooperacji z biurem z Wrocławia [696/718-446])
Marek Nawicki
Marek Nawicki 15 stycznia 2024, 12:08
mój broker to też był mazur, ale ja miałem konto handlowe na stronie fortissio.com , miałem, bo już nie mam, choć zostało tam prawie 40tyś moich pieniędzy,nie mam do niego dostępu, moje hasło nie działa, a teraz mój opiekun nie odbiera ode mnie telefonów, nie odpisuje, znaczy teraz, to już prawie 2 miesiące trwa, tyle też samo mam już sprawę prowadzoną przez prokuraturę i oddział do cyberprzestępstw. w piątek odbyło się pierwsze przesłuchanie, póki co moje, ale przynajmniej już coś się dzieje. jeśli ktokolwiek jeszcze został oszukany przez fortissio.com proszę dajcie znać, albo na priv, albo do kancelarii się zgłoście, bo przyda się jak najwięcej dowodów przeciwko tym skur**om!! a jeśli będzie dzwonić do was ich księgowa, pani Halina Osinska, to od razu każcie jej zgłosić się na policję, bo to oszustka!!!
gdyby 696ktokolwiek718szukał446 zostawiam namiar na biuro prawne zajmujące się tymi oszustami
olgierd malik
olgierd malik 1 lutego 2024, 12:33
Od miesiąca mam zgłoszoną sprawę przeciwko tej firmie fortissio, gdyż nie mogę wypłacić środków a kontakt z nimi w ostatnich czasach to był szereg zastraszań krzyków i zniewag w moją stronę. moja mecenaska z wrocławia mniereprezentuje w tej sprawie. zostawiam namiar dla zainteresowanych 696718446 bo warto walczyć o swoje! a tych ruskich omijać szerokim łukiem ludzie nie dajcie się nabrać na ich piękne bajki o zyskach z kosmosu. skoro tak łatwo zarobićc miliardy to czemu sami nie zarabiają tylko gniją w jakimś call center w boksie z dykty? dobre pytanie ale zadane zbyt późno...
Ireneusz
Ireneusz 19 lutego 2024, 12:29
!!!dramat!!!
fortissio.com mają wszędzie reklamy, marketing w opniach jacy to oni nie są super robią sobie sami.
3 miesiące inwestowania, super kontraktów, kilka sygnałów od brokera z którymi mozna było zrobić nawet potrojenie wkładu i niby tak było!!!
NA moim koncie widniały kwoty o jakich nie marzyłem i w jeden dzień
okazało się że wszystko jest na minus....
NAgle zacząłem odbbierać od nich nieprzyjemne, opryskliwe telefony
namawianie na jakieś inne inwestycje i generalnie jedno wielkie kłamstwo
Gdy sięgłem już dna przez to jakie pranie mózgu mi zrobili, dostałem nr od koleżanki i polecam wam go sobie zapisać - 503rrr122mij196
To prawnicy którzy specializują się w walce z tymi mafiami fałszywych brokerów
Odzyskali już spory procent moich środków i dalej odzyskujemy resztę
Ludzie z tej kancelarii są doświadczeni, szczerzy i profesionalni
To dla mnie naprawdę wielkie szczęście że pojawili się w moim życiu więc polecam wszystkim ofiarom brokerów i jeszcze raz radzę uważać na fortissio.com
przysłano: 5 maja 2023 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca