Wywrota

Feel the PULZE – wzbogacamy doświadczenia

Natłok obowiązków i życie w biegu sprawiają, że czasami zapominamy o chwili dla siebie. Nie chcemy stracić ani minuty oraz staramy się czerpać z otoczenia to, co najlepsze. Mimo to warto się czasami zatrzymać i pomyśleć. Wyobraź sobie, że otrzymujesz 5 minut, aby odetchnąć. Tyle właśnie trwa sesja podgrzewania tytoniu z PULZE, czyli nowoczesnym urządzeniem, które może być alternatywą dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych.

Czym różni się tradycyjne palenie od podgrzewania tytoniu?

 

Znalezienie odpowiedniej intensywności doznań wymaga nierzadko wypróbowania kilku produktów. To z kolei generuje dodatkowe koszty. Od teraz możesz o tym zapomnieć, regulując intensywność podgrzewania za pomocą jednego przycisku. Taką możliwość zapewnia podgrzewanie tytoniu z PULZE.

Na początek garść informacji – podgrzewanie tytoniu to alternatywa dla tradycyjnego palenia. Polega ona na obniżeniu temperatury, która oddziałuje na tytoń, dzięki czemu zamiast dymu papierosowego pojawia się lekki aerozol. W przypadku urządzenia PULZE 2.0 mamy do dyspozycji dwa stopnie intensywności – łagodny 315°C lub intensywny 345°C. Ponadto na rynku znajduje się wiele wariantów wkładów tytoniowych, które różnią się aromatem. Dzięki temu zyskujesz jeszcze większą personalizację doświadczeń.

Obniżenie temperatury o około 500°C sprawia, że podgrzewanie tytoniu generuje potencjalnie mniej szkodliwych substancji niż palenie papierosów. Według badań Imperial Brands, różnica wynosi 96%[1].

Podgrzewasz tak, jak lubisz

 

Lubisz próbować nowych rzeczy, ciągle poszukujesz i chcesz więcej? Może zainteresować Cię PULZE, który posiada funkcjonalności wzbogacające doświadczenia. Zapomnij o szukaniu odpowiedniej intensywności doznań – od dziś masz to wszystko w jednym urządzeniu.

Za pomocą przycisku, którym uruchamiasz podgrzewacz tytoniu, możesz zwiększyć intensywność smaku w zależności od tego, czego w danej chwili potrzebujesz. Sesja trwa dokładnie 5 minut bez względu na liczbę zaciągnięć. Dwa tryby podgrzewania to jedna z cech naszego urządzenia, która pozwala na dostosowanie doznań do preferencji użytkownika.

 

PULZE 2.0 – minimalistyczne urządzenie z ogromnymi możliwościami

 

Podgrzewacz tytoniu PULZE pozwala na ponad 25 sesji na jednym ładowaniu, które trwa maksymalnie 85 minut. Ponadto wyróżnia się budową typu all-in-one. W podstawie urządzenia znajduje się nawet czyścik! Aby utrzymać pierwotne parametry PULZE, warto wykonać szybkie czyszczenie po każdej sesji. W zestawie otrzymasz również szczoteczkę do głębokiej konserwacji.

 

Wróćmy jednak do designu PULZE. Urządzenie jest lekkie i poręczne. Jest to najlżejszy podgrzewacz tytoniu spośród dostępnych na rynku. Ponadto możesz dopasować urządzenie do swojego stylu, wybierając kolor ciemnobrązowy, morski lub miedziany. Dowiedz się więcej na: https://www.pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

 

[1] Badania własne Imperial Brands, https://imperialbrandsscience.com/our-ngp-portfolio/products/#heated

Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7893 artykuły 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Santino
Santino 22 lipca 2023, 13:04
Przetestowane - niestety jest beznadziejny, może i jest lekki ale jest bardzo brzydki i nieporęczny, do tego te zgniłe kolory są obrzydliwe. Same wkłady pala się krócej niż konkurencji i są po prostu bardzo smoliste, co widać na urządzeniu, które za każdym wykorzystaniem jest pokryte warstwa czarnej mazi w środku.
przysłano: 22 lipca 2023 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca