o Wywrocie

Zostań wolontariuszem Klubu Komediowego

Poszukujemy osób, które chciałyby razem z nami tworzyć to niezwykłe miejsce jakim jest KLUB KOMEDIOWY. 

Dołącz do naszego zespołu, wejdź do naszej zwariowanej rodziny, baw się razem z nami i pomagaj przy realizacji wieczornych występów - improwizacja, stand-up, skecz show, kabarety literackie, koncerty...

Chętnych zapraszamy na spotkanie już w NAJBLIŻSZY CZWARTEK 28.09.2017, godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się Klubie Komediowym, ul. Nowowiejska 1.

☛ Kogo poszukujemy?
Wolontariuszy w wieku od 18 do 100 lat, którzy lubią ludzi 

☛Co oferujemy?
Uczestnictwo w wydarzeniach komediowych, a dla zaangażowanych wolontariuszy wejściówki na nasze eventy. Każdemu zapewniamy piwo lub lampkę wina na koszt Klubu po spektaklu (a w trakcie jego trwania napoje bezalkoholowe) oraz zniżki w barze Klubu i na Placu Zabaw nad Wisłą. Proponujemy również regularne spotkania integracyjne z możliwością odbycia luźnych warsztatów z improwizacji scenicznej. Pomoc w Klubie to także okazja do poznania wielu wyjątkowych osób – wolontariuszy, artystów, pracowników i sympatyków tego miejsca.
☛ Przychodź i pomagaj kiedy chcesz - nieważne czy kilka razy w tygodniu czy raz w miesiącu - zawsze przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!


Klub Komediowy działa codziennie, dlatego każdego dnia potrzebujemy pomocy logistycznej przy organizacji spektakli i współpracy artystami. Wolontariat w Klubie to świetna okazja, aby sprawdzić się w pracy z artystami, widownią i w organizacji miejskich wydarzeń artystycznych.

W Klubie można także odbyć praktyki studenckie.


Kontakt: 
Agata Schabowicz: 668 690 904
Ania Więckowska: 603 295 550

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca