Teatr

Poszukiwany sponsor dla Teatru Napięcie

Teatr Napięcie poszukuje sponsorów, mogących zaangażować się w produkcję intergalaktycznej opery pt. Cosmocanto!

 

W warstwie fabularno-muzycznej spektakl balansuje między tonalnymporządkiem kosmosu, a dysharmoniami zaklętymi w obrębie czarnych dziur. Cosmocanto będzie naprawdę wyjątkowym dziełem, chociażby z tego względu, że niezmiernie rzadko powstają w kulturze (tak polskiej jak i światowej) całkowicie nowe opery, pisane od podstaw. Co więcej - Cosmocanto będzie prawdopodobnie również pierwszą operą, której opowieść ma swoje głębokie źródło w fabułachscience-fiction (jak do tej pory nie znaleźliśmy podobnego dzieła, traktującego na ten temat).

 

Szczegóły: http://napiecie.wordpress.com/

Fan Page na FB: http://www.facebook.com/cosmocanto?sk=wall

 

Bardzo serdecznie prosimy zatem o wsparcie -> pomóżcie nam w kreowaniu nowej, kosmicznej opery!

 

NA JAKIM ETAPIE PRACY JESTEŚMY?

Teatr Napięcie posiada już skompletowane poszczególne zespoły realizatorskie. Orkiestrę, śpiewaków, ekipę zajmującą się kompleksowo oprawą wizualną - łącznie 45 os. z całej Polski, pracujących nad dziełem pro publico bono. Wszyscy znają konstrukcję fabularną, słyszeli jak brzmi muzyka, poznali projekty oprawy wizualnej... i tylko czekają na próby i start procesu produkcji. Próby orkiestrowe zaczynają się już na początku lipca. Próby ze śpiewakami startują w połowie sierpnia. Natomiast planowany termin rozpoczęcie procesu przygotowywania dekoracji i kostiumów przypada na końcówkę sierpnia br.

Zaznaczyć trzeba, iż proces produkcji ww. dzieła zależny jest od tego, w jakim terminie uda nam się pozyskać środki finansowe na jego produkcję. W związku z tym, że wszyscy twórcy i realizatorzyCosmocanto pracują nad dziełem bez honorariów autorskich i pro publico bonominimalne koszty przygotowania tejże opery to 30 tys. zł (co stanowi absolutnie minimalną kwotę, aby stworzone przez nas dzieło miało należyty wyraz). Na powyższe koszty produkcji składają się głównie:

  • materiały do produkcji dekoracji,
  • materiały do produkcji kostiumów,
  • zwroty kosztów transportu, uczestników projektu, przyjezdnych z polski (12 os.)
  • zwroty kosztów noclegów, uczestników projektu, przyjezdnych z Polski (12 os.)
  • druk programu spektaklu oraz wydanie oryginalnej partytury Cosmocanto

W związku z powyższym, z miłą chęcią przyjmiemy pomoc sponsorską od producentów i hurtowni różnego rodzaju materiałów, będących nam przydatnych w procesie produkcji kostiumów i dekoracji doCosmocanto (np. tekstylia, tworzywa sztuczne, art. chemiczne - np. farby, elementy konstrukcyjne, budowlane) jak również chętnie przyjmiemy pomoc od drukarni i/lub wydawnictw, które zechciałyby sfinansować druk programu i partytury naszej opery!

 

Biorąc pod uwagę fakt, że Cosmocanto stanowić będzie unikalne i niezwykle prestiżowe dzieło operowe, realizowane przez profesjonalny skład realizatorski, pragniemy zagwarantować, iż każda firma, organizacja bądź instytucja sponsorka, która wspomoże nasz projekt, będzie miała zapewniony odpowiedni ekwiwalent zwrotny w postaci rzetelnej promocji!

 

Firmy, instytucje oraz indywidualnych mecenasów prosimy o kontakt na e-mail:

teatrnapiecie@gmail.com

 

STWÓRZMY RAZEM OPERĘ!

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca