Teatr

Wrocławski Teatr Pantomimy poszukuje wolontariuszy

Wrocławski Teatr Pantomimy daje doskonałą szansę na zaangażowanie się w pracę Teatru.

 

 

 

 

 

 

Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego poszukuje wolontariuszy i zachęca/zaprasza do współpracy osoby, które ukończyły 16 lat. Wszyscy zainteresowani teatrem, szczególnie teatrem ruchu i pantomimą, mają niesamowitą okazję zapoznania się ze specyfiką pracy w instytucji kultury. Wolontariusze będą współpracować z archiwum, promocją, produkcją, obsługą widowni i działem edukacji. Wraz z działem promocji wolontariusze współtworzyć będą blog Sceny Małych Form i Studia Pantomimy (realcje z wydarzeń, fotografie, rozmowy). Zespół wolontariuszy przygotowywał będzie materiały na jubileusz 60-lecia Teatru, tworzył sondy i reportaże, a także monitorował zbierany materiał.

Organizując zespół wolontariuszy przy Wrocławskim Teatrze Pantomimy daje szansę ambitnym, kreatywnym i odpowiedzialnym osobom na pracę przy projektach WTP.

 

W zamian za współpracę oferuje również darmowe wejściówki na przedstawienia, zaproszenia na wydarzenia organizowane przez Teatr. Przydatne okażą się cechy takie jak: sumienność, elastyczność, umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywne nastawienie do życia.

 

Na życzenie każdego wolontariusza zostanie wystawiony list referencyjny.Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: piotr.soroka@pantomima.wroc.pl

 

Źródło: http://www.pantomima.wroc.pl/oferty-pracy


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca