Teatr

Kabaret Jurki w Klubie Studio

29 lutego 2012, o godz. 20.00 w Klubie Studio wystąpi kabaret JURKI.

Są oni z pewnością formacją niebanalną, skupiającą osobowości sceniczne, które się doskonale uzupełniają, tworzą programy zabawne, ciekawe, intrygujące i inspirujące. Potwierdzają to liczne nagrody, wyrazy uznania środowiska kabaretowego i zawsze: maksymalnie rozbawiona publiczność.


Z informacji na ich stronie internetowej dowiadujemy się, że "mimo lekkości scenicznej bardzo poważnie traktują odbiorców, dbając nie tylko o treść ale i formę spektaklu. Oglądający program czują, że to co widzą zostało zrobione specjalnie dla nich. JURKI reprezentują wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. W 1996r na PACE zachwycili jurorów i krakowską publiczność stworzeniem tzw. nurtu sierocego, przedstawiającego grupę ludzi onieśmielonych, zagubionych na scenie, zaskoczonych reakcją publiczności, czego efektem było kłanianie się w środku skeczu. Zdobyli wówczas I Nagrodę. Ich kolejne programy mają już inną formę, ale tak samo świetne pomysły."


Cena biletu:
20 PLN (ulgowe) / 25 PLN (zwykłe)
Bilety na koncert są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl. oraz w portalach www.biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl. Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach Studio, Gwarek i Filutek.
Więcej informacji o kabarecie na www.klubstudio.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca