Teatr

Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach

W takiej roli Tomasza Kota jeszcze nie widzieliście.

Już w najbliższą środę 28 marca w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się uroczysta premiera sztuki „Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach” w reżyserii Gabriela Getzky’ego. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – Tomasz Kot, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie! „Po przeczytaniu tekstu pomyślałem sobie, że taka tematyka u nas nie przejdzie” – twierdzi aktor – „Ale szybko zrozumiałem, że będzie to super przygoda i dla mnie, i publiczności”.
Przezabawna sztuka „Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach” jest polską adaptacją wielkiego przeboju West Endu „Sex Guru in 247 easy steps” autorstwa Wolfganga Weinbergera, komika, reżysera i odtwórcy spektaklu.


SEX GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?


Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę!


Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym  – nie rezygnuj z dobrej zabawy. Przyjdź i poznaj sekrety innych!


28 marca 2012 r. - Warszawa, Teatr Palladium
3 kwietnia 2012 r. - Warszawa, Teatr Palladium
17 kwietnia 2012 r. – Wrocław, Aula RTCB
21 kwietnia 2012 r. - Warszawa, Teatr Palladium
22 kwietnia 2012 r. – Kraków, Teatr Ludowy
23 maja 2012 r. - Warszawa, Teatr Palladium
5 czerwca 2012 r. - Warszawa, Teatr Palladium

Bilety w sprzedaży w salonach Empik, www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl
 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 czerwca 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca