Teatr

Wieczór Komedii Improwizowanej w Rotundzie! 29.10.12

Od października w Rotundzie na nowo Wieczory Komedii Improwizowanej!

 

Po wakacjach w Rotundzie rusza nowy sezon kabaretowy. W naszym programie nie może zabraknąć Grupy AD HOC ze swoimi Wieczorami Komedii Improwizowanej. Na pierwszy wieczór z Grupą zapraszamy 29. października na godzinę 20:00. Jak zwykle, każdy będzie miał możliwość zaingerowania w przebieg scenek poprzez 'podrzucanie' występującym sugestii postaci czy miejsca odpowiedniego na scenkę. Improwizacja jest nieprzewidywalną formą sceniczną, każdy występ jest inny. Widzowie nie wiedzą, co zaraz się wydarzy na scenie, lubią być zaskakiwani,  dzięki temu mają ochotę przychodzić na kolejne Wieczory Komedii Improwizowanej.

 

Na Wieczory Komedii Improwizowanej często zapraszani są goście. Do tej pory byli to m.in. Maria Czubaszek, Joanna Kołaczkowska, Artur Andrus, Maciej Stuhr czy Mariusz Kałamaga. Tym razem, Grupę AD HOC wesprze Kabaret Czesuaf, który istnieje już od 10 lat i w ciągu tego czasu zdobył uznanie widzów oraz mnóstwo nagród na festiwalach kabaretowych. Jeżeli Wam ciągle mało, na scenie pojawi się również niezwykle charyzmatyczny wirtuoz smyczka Michał Sikorski z Grupy MoCarta. Ciekawe, czy z improwizacją poradzi sobie równie dobrze, jak ze skrzypcami. Chcecie się przekonać? 

Zapraszamy na WKI do Rotundy!

 

 

WKI to prawdziwa gratka dla miłośników kabaretu. W Wieczorach Komedii Improwizowanej to publiczność gra pierwsze skrzypce! W trakcie całego wieczoru widzowie będą mieć niepowtarzalną okazję stać się częścią spektaklu biorąc udział w interaktywnych skeczach.
Na scenie zaprezentują się członkowie znakomitych krakowskich kabaretów: PUK, UCHO, KTÓRY, RÓBMY SWOJE, CHWILOWO KALORYFER.


Goście specjalni : MICHAŁ SIKORSKI (GRUPA MOCARTA) I KABARET CZESUAF
Bilety w cenie 20/25

29.10 2012
Godzina 20.00
Cena: 20/25zł
Bilety do nabycia na:

www.paka.pl
www.kupBilecik.pl
www.biletynakabarety.pl
oraz w kasie Rotundy.

od: 29 pazdziernika 2012, 20:00
do: 29 pazdziernika 2012, 22:00 Rotunda

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca