Teatr

Mistrzowie miecza z Kill Bill'a w Polsce!

Już w listopadzie na warszawskiej i łódzkiej scenie teatralnej będą Państwo mieli okazje zobaczyć niesamowitych artystów, odkrytych przez Quentina Tarantino! Ta niezwykła grupa japońskich mistrzów w sztuce władania mieczem sprawi, że poczują się Państwo jak na planie filmowym Kill Bill'a.

 

Kengishu Kamui & Mika Kobayashi
 
Już w listopadzie na warszawskiej i łódzkiej scenie teatralnej będą Państwo mieli okazje zobaczyć niesamowitych artystów, odkrytych przez samego Quentina Tarantino! Ta niezwykła grupa japońskich mistrzów w sztuce władania mieczem sprawi, że poczują się Państwo jak na planie filmowym Kill Bill'a. 16 – 21 listopada 2012 – KAMUI Poland Tour – czyli Tourne Grupy KAMUI po Polsce!
 
Grupa KAMUI występuje na scenie już od 14 lat. Mistrzowie szermierki pokażą Państwu  prawdziwego ducha japońskich sztuk walki, łącząc w swoim przekazie starożytny i specjalistyczny sposób władania mieczami. Towarzyszyć im będzie także japońska piosenkarka, która tworzyła podkład muzyczny w znanych filmach anime, m.in. Guantam, Guilty Crown czy Blue Exorcist – Mika Kobayashi!
 
W swoim programie Grupa Kamui, poza występami, ma do zaoferowania wspólne warsztaty treningowe, na których przybliży ćwiczącym różnice pomiędzy choreografią sceniczną – Tate Enbu, a choreografia stosowaną do nauki prawdziwej walki – czyli Kata w Budo.
 
Tourne rozpoczynamy od Łodzi – już 16 listopada w Akademickim Ośrodku Inicjatywy Artystycznej (ul. Zachodnia 54/56) odbędą się warsztaty choreografii sztuk walki (TATE ENBU) oraz spektakl. Jest to pierwsza, ale nie ostatnia szansa na spotkanie z Grupą Kamui. Do
Łodzi zapraszamy także 21 listopada do Teatru Muzycznego.
 
Występy w Warszawie odbędą się w dniach 17 oraz 18 listopada w Kinie Wisła, natomiast 19 oraz 20 listopada zapraszamy na warsztaty choreografii sztuk walki (TATE ENBU), któe odbędą sie w SOTO - Dalekowschodnim Centrum Kulturalno - Sportowym przy ul. Karolkowej 28.
19 listopada zapraszamy na warsztaty dla dzieci od 8 do 13 lat, które również odbędą się w SOTO.
 
Jest to niecodzienna okazja dla miłośników kina, kultury japońskiej, ale przede wszystkim sztuk walki. Informacje o programie oraz zapisach na warsztaty na naszej stronie internetowej:
www.soto.waw.pl/kamui 
 
Bilety na przedstawienia i warsztaty są już dostępne w przedsprzedaży poprzez:
- sklep Internetowy SOTO
- w kasie AOIA (ul. Zachodnia 54/56, 90-403 Łódź, tel. 42 6332641)
- w Kinie WISŁA (Pl. Wilsona 2, 01-615 Warszawa, tel.22 8392365 /22 8395385)
- w Teatrze MUZYCZNYM w Łodzi (ul. Północna 47/51, 91-425 Łódź, tel. 42 6783511)
na spektakle i warsztaty odbywające się na miejscu.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 listopada 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca