Teatr

Utalentowane dzieciaki rozpoczynają przygodę w Akademii Młodych Talentów

07 września br. odbył się po raz pierwszy w historii szkoły, casting do musicalowej Akademii Młodych Talentów. Do eliminacji zgłosiło się blisko 50 utalentowanych dzieciaków z, pośród których organizatorzy wyłonili finalistów. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 14 września 2013r, w sobotę.

 

 

Podczas sobotniego castingu panowała radosna i swobodna atmosfera. W przesłuchaniach wzięło udział blisko 50 zdolnych dzieciaków w wieku od 7 do 20 roku życia. Wszyscy uczestnic stanęli na wysokości zadania i podczas przygotowań do 30 minutowych prezentacji, wykazali się ogromną sztuką koncentracji, zdolności zapamiętywania treści i układów choreograficznych. Do zadań uczestników należała prezentacja śpiewu, tańca i gry aktorskiej, każdy z nich był osobno oceniany przez prowadzących.

Nad właściwym przebiegiem prezentacji czuwało jury w składzie: Paulina Janczak oraz Izabela Bujniewicz – trenerzy śpiewu i wokalu, Beata Staniek i Paulina Przestrzelska – instruktorki tańca oraz Katarzyna Michalska – mistrzyni gry aktorskiej. Dzięki swobodnej atmosferze i determinacji dzieciaków przesłuchania przebiegły bardzo sprawnie i już
o godzinie 15.00 całe przedsięwzięcie zostało pomyślnie zakończone.

 

 

„Cieszymy się, że do eliminacji zgłosiło się tak wielu utalentowanych młodych ludzi. Zależało nam, aby uczestnicy mogli pokazać swoje umiejętności w przyjaznej dla nich atmosferze, staraliśmy się zminimalizować stres związany z przesłuchaniami. Wszystkim zwycięzcom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!  Pragnę dodać, że w grupie finalistów mamy kilka perełek” – Kamil Śliwowski, manager AMT oraz instruktor tańca towarzyskiego w Akademii Młodych Talentów.  

 

Oficjalne wyniki castingu oraz szczegóły dotyczące zajęć są podane na stronie organizatora: http://akademiamlodychtalentow.pl/

      

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca