Teatr

"Sztuka dla seniora" w Teatrze Polskim w Poznaniu

Sztuka dla seniora
„Gąska” Nikołaja Kolady w reż. Kariny Piwowarskiej – 6 października spektakl połączony ze spotkaniem z aktorami i zwiedzaniem Teatru w ramach akcji „Senioralni.Poznań”.

Projekt „Sztuka dla seniora” to prezentacja spektakli Teatru Polskiego w Poznaniu połączona ze spotkaniami z twórcami przedstawień, w trakcie których aktorzy i reżyserzy zdradzają tajniki swojej pracy, dzielą się anegdotami związanymi z powstawaniem spektaklu i odpowiadają na pytania. Oprócz spotkania z twórcami zapraszamy Widzów za kulisy Teatru – podczas zwiedzania seniorzy mają możliwość poznania specyfiki pracy w teatrze, obejrzenia teatralnego zaplecza czyli miejsc takich jak garderoby, sceny czy magazyn dekoracji, a także wysłuchania opowieści dotyczącej historii Teatru Polskiego w Poznaniu, sylwetek wielkich aktorów, którzy związani byli z Teatrem itp.

Pierwszym spektaklem w ramach projektu „Sztuka dla seniora” będzie „Gąska” Nikołaja Kolady w reż. Kariny Piwowarskiej – 6 października o godz. 18.00 na Dużej Scenie. Przy zakupie/rezerwacji biletu prosimy zaznaczyć chęć udziału w projekcie „Sztuka dla seniora”.

Szczegółowe informacje: Biuro Obsługi Widzów - tel. 61 852 05 41, 852 56 28; e-mail: rezerwacja@teatr-polski.pl

 

6 pazdziernika 2013, 18:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca