Teatr

Noc Czarownic, czyli Halloween w Banjaluce

 

Zbliża się jedna z najstraszniejszych, a zarazem najzabawniejszych nocy w roku. Amerykańskie Halloween, w Bośni od kilku lat świętowane jako Noć vještica, czyli Noc Czarownic. Goście Banjaluki, przemienieni na ten jeden wieczór w czarownice i czarnoksiężników, będą mogli odtańczyć rytualny taniec do bałkańskich hitów, spróbować straszliwie pikantnych potraw, popijając magicznymi drinkami. A to dopiero początek atrakcji...

 

Noc Czarownic odbędzie się w Banjaluce w czwartek 31 października. Uczestników tego magicznego wieczoru obowiązują przebrania czarownic i czarnoksiężników. Złych, upiornych, przerażających, ale przede wszystkim pełnych gorącego, bałkańskiego temperamentu i gotowości do całonocnej zabawy. W grę wchodzą kapelusze, długie nosy, wielkie kurzajki, peleryny i żaby na ramieniu, ale im bardziej oryginalnie tym lepiej – równie pomysłowo przebrana obsługa powita najlepsze stroje podwójnym szotem rakiji.

 

Na początek swoje czary rzuci na zgromadzonych Justyna Jary – wokalistka zespołu PropaBanda, która we wschodnioeuropejskim repertuarze rozkochała w sobie jury Must Be The Music. Później do szaleńczego tańca porwą ich hity, grane przez DJ-a. W Noć vještica, między gośćmi Banjaluki wirować będzie tancerka belly dance, a do stolików ciekawych swojej przyszłości przysiądzie się czytająca z fusów wróżka Neomi. W klimat tej wyjątkowej nocy wprowadzą przybyłych wyświetlane na ścianach stare filmy grozy.

 

Czarnoksiężnicy i czarownice będą mogli przekąsić smakowite bałkańskie specjały w diabelnie pikantnej odsłonie. W kociołkach zabulgocze zupa, a nad ogniem będzie opiekane prosię. Dla bardziej łagodnych wykonawców czarnej magii przygotujemy delikatniejsze dania i wegetariańskie wariacje.

 

 

 

Noc czarownic, czyli Halloween w Banjaluce

31 października, godz. 20:00

 

Banjaluka

ul. Szkolna 2/4

00-006 Warszawa

 

WSTĘP WOLNY.

 

tel. 22 828 10 60

fanpage: https://www.facebook.com/BANJALUKA.WWA

 

 

 

 

31 pazdziernika 2013

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca