Teatr

„Imieniny św. Mikołaja” – premiera galowa

 

8 grudnia br. o godzinie 12:00 do ośnieżonej Piwnicy Warsza (w Teatrze Kamienica) przybędą premierowe sanie z Duetem JaHa (Hanna Kochańska i Jacek Zawada), specjalnie dla najmłodszych Widzów aktorzy przygotowali spektakl pt. „Imieniny św. Mikołaja”.

Św. Mikołaj rozdał już prezenty wszystkim dzieciom na świecie. Zasiadł teraz wygodnie w fotelu i popija gorącą herbatę z miodem. Już za chwilę uda się na zasłużony odpoczynek. Nagle porywisty, zimowy wiatr przywiewa śnieżynkę Biały Puszek! Trochę szalona i dziwna z początku śnieżynka ląduje wprost na podwórzu św. Mikołaja...

Co wyniknie z tego nieoczekiwanego spotkania? Jeśli chcecie się dowiedzieć, przybywajcie do ośnieżonej Małej Kamienicy! Tylko u nas dowiecie się skąd wziął się św. Mikołaj i jak przygotowuje się prezenty w dalekiej Laponii. Wraz z Białym Puszkiem zaśpiewacie zimową piosenkę, wystąpicie w mikołajowej orkiestrze symfonicznej i sprawdzicie, kto z Was mógłby zostać św. Mikołajem. Razem odkryjemy tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia.

 

Uwaga! Niespodzianką dla imieninowych gości będzie pokaz mody mikołajowej!

 

Pamiętajcie, że imieniny św. Mikołaja w Małej Kamienicy trwają całą zimę! Zapraszamy wszystkich, którzy mają przepustkę ze stemplem. Stemplem z napisem: WYOBRAŹNIA!

 

Chatkę św. Mikołaja urządził sklep internetowy Dekoria.pl

 

Obsada: Duet JaHa – Hanna Kochańska, Jacek Zawada

Premierowe piosenki: Jacek Zawada

Opracowanie muzyczne: Mateusz Dębski

Scenografia i kostiumy: Dora Krincy

Asystent scenografa: Kajetan Krynicki

Autor zdjęcia plakatowego: Rafał Latoszek

 

Imieniny św. Mikołaja” są już czwartym spektaklem duetu JaHa z cyklu BAJKI – TWÓRCZE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ, który jest częścią programu „Mała Kamienica”. Program ma charakter edukacyjny i interaktywny, opiera się na dramie pedagogicznej i jest okazją do rozmów z dziećmi na trudne tematy dotyczące wartości. Dzieci rozwijają także umiejętność nazywania cech charakteru i poznają reguły współżycia z innymi ludźmi.

 

Spektakl skierowany jest do Dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

 

 

Występują:

 

Biały Puszek:

Hanna Kochańska (aktorka warszawskiego Teatru Syrena, producentka własnych przedstawień teatralnych, a także trener twórczości dziecięcej i emisji głosu).

 

Święty Mikołaj:

Jacek Zawada (aktor warszawskich teatrów: Roma, Syrena, Rampa, wokalista zespołów Zawada Band i Fancy Club, konferansjer, trener twórczości dziecięcej).

 

Anita Kot

8 grudnia 2013, 12:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 grudnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca