Teatr

Program edukacyjny Wrocławskiego Teatru Pantomimy

Program edukacyjny we Wrocławskim Teatrze Pantomimy prowadzony od 2009 roku jest przyjemnym i nowoczesnym sposobem kształcenia nowego pokolenia artystów związanych z różnymi formami teatru fizycznego, w tym szczególnie z pantomimą zespołową. Już od 4 lat proponujemy adeptom sztuki mimu różnorodność zajęć warsztatowych, w tym spotkania i wykłady, które w wyczerpujący sposób podejmują problematykę i istotę teatru Henryka Tomaszewskiego. Ideą naszych zajęć jest chęć wykształcenia świadomych odbiorców, uczestników i twórców teatru pantomimy. Różnorodne formy działań edukacyjnych skierowane są do szerokiego grona zainteresowanych, aby każdy znalazł odpowiednią dla siebie formę aktywności i sposób na poznanie pantomimy wrocławskiej – jedynego takiego teatru nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Udział w zajęciach edukacyjnych przy WTP to niepowtarzalna szansa na doświadczenie nowej, niecodziennej sytuacji – perspektywę tworzenia i wyrażania w technice pantomimy.

>> WARSZTATY SZTUKI MIMU

W nowym sezonie artystycznym zajęcia edukacyjne we Wrocławskim Teatrze Pantomimy kontynuują formę Warsztatów Sztuki Mimu. Weekendowe spotkania z pantomimą to cykl intensywnej pracy nad świadomością własnego ciała, ukierunkowany na zapoznanie się z różnymi technikami pantomimy (od mimu czystego do pantomimy zespołowej) oraz konfrontujący uczestników z charakterem pracy w teatrze ruchu.


 


 

KIEDY: Najbliższa sesja warsztatowa odbędzie się w dniach 23-25 maja.


 

KOSZT: 200 zł (trzy dni; łącznie 15 h); 50 zł (jeden blok zajęć z jednym pedagogiem; 3 h)


 

GDZIE: Wrocławski Teatr Pantomimy, Aleja Dębowa 16


 

INFO I ZAPISY: Zofia Maziarz, promocja@pantomima.wroc.pl

tel. 71/337 21 0

 


 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 maja 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca