Teatr

Szkoła aktorska Romy Gąsiorowskiej

 

 

Szkoła aktorska Romy Gąsiorowskiej jeszcze bardziej elitarna - do kadry aktoRstudio dołączają kolejne cenione nazwiska.

 

 

Już jesienią rozpocznie się kolejny semestr zajęć w Studium aktoRstudio - elitarnej szkole aktorskiej Romy Gąsiorowskiej. Z każdym rokiem do grona profesjonalnej kadry zgromadzonej przez Gąsiorowską dołączają kolejne cenione nazwiska.

 

 

Od października w aktoRstudio swoje zajęcia poprowadzą: Katarzyna Herman, Aleksandra Popławska, Marieta Żukowska, Dawid Ogrodnik, Natalia Rybicka, Lech Lichota, Lena Skrzypczak, Judyta Turan, Joanna Niemirska, Anna Oberc, Ksawery Szlenkier, Krzysztof Ogłoza i Laura Samojłowicz. Wraz z obecnymi wykładowcami aktoRstudio (m.in. Romą Gąsiorowską, Michałem Żurawskim, Adamem Woronowiczem, Małgorzatą Buczkowską, Przemysławem Bluszczem, czy Piotrem Głowackim) stworzą jedną z najbardziej profesjonalnych i doświadczonych w swoim zawodzie kadr, przygotowujących młodych ludzi do aktorskiej profesji.

 

 

Zajęcia w aktoRstudio, podobnie jak w poprzednich latach, będą odbywać się w trybie weekendowym. „To rozwiązanie pozwala zorganizować życie w taki sposób, żeby oprócz zajęć w studium móc pracować. Jest optymalne dla ludzi spoza Warszawy, dla licealistów w tygodniu sumiennie maszerujących do szkoły oraz dla studentów, którzy na co dzień studiują inne niż aktorstwo kierunki” mówi założycielka i wykładowczyni studium aktoRstudio Roma Gądsiorowska.

 

Nie zmienią się też rodzaje kursów oferowane przez aktoRstudio - będzie to kurs aktorski (dający podstawy do pracy w zawodzie aktora) oraz kurs przygotowujący do egzaminów na państwowe uczelnie filmowe i teatralne. Znaczenie poszerzy się za to oferta zajęć przewidzianych w ramach konkretnego kursu - to naturalny efekt powiększenia kadry wykładającej w Studium aktoRstudio.

 

Jest jeszcze jedna niespodzianka: przy aktoRstudio powstała agencja aktorska „PROJEKT MŁODZI”, tylko i wyłącznie dla studentów i absolwentów Studium. Każdy uczestnik kursów zostaje członkiem agencji, co wiąże się z zaproszeniami na castingi do filmów i seriali. Dodatkowo, młodzi ludzie uczestniczący w kursach aktoRstudio mogą zawsze liczyć na pomoc coucha przed castingami czy w trakcie przygotowań do roli. „Ta sytuacja ma same plusy - i dla uczestników kursów, i dla reżyserów czy reżyserów castingów” - mówi Roma Gąsiorowska. „Osoba, którą wysyłamy na casting zawsze jest dobrze przygotowana do stawianego przed nią wyzwania. Ludzie z branży, mając tego świadomość, dają większe szanse naszym studentom i absolwentom. To nas wyróżnia spośród innych szkół prywatnych, gdzie najczęściej propozycje kończą się na castingach do reklam, statystowaniu lub ewentualnie małych epizodach w serialach”.

Za tymi deklaracjami idą fakty. Jedna z absolwentek Studium aktoRstudio - Eliza Rycembel - zagrała główną rolę w filmie Anny Kazejak – Dawid, a teraz przygotowuje się do kolejnego filmu. Z kolei wszyscy absolwenci roku 2013/2014 dostali epizody w nowym filmie Agnieszki Smoczyńskiej „Córki Dancingu”.

 

W tym momencie Studium aktoRstudio to nie tylko elitarny kurs aktorski pod okiem wyrafinowanej kadry. To już trampolina do świata showbiznessu!

 

Rekrutacja trwa do końca września.

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na www.aktorska.com

 

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
poker
poker 22 listopada 2016, 08:31
To jest niby elita aktorska? Prestiżowi wykładowcy? No nie rozśmieszajcie mnie! W Polsce nie ma czegoś takiego, jak elita aktorska zwłaszcza w wieku do 40. Gwiazdy lipnych seriali telewizyjnych - żenujące.
Naoczny Świadek
Naoczny Świadek 28 stycznia 2018, 01:52
Nie są rzetelni. Wszystko jest bardzo przekoloryzowane. Można poczuć się oszukanym,bo nie wszystko zostaje zrealizowane.
Naoczny Świadek
Naoczny Świadek 28 stycznia 2018, 02:05
Wszystko jest bardzo przekoloryzowane. Po skończonym kursie można poczuć się oszukanym. Płaci się duże pieniądze a mało się wymaga i wiele zajęć zostaje pominiętych i nie nadrobionych. Nie polecam. Studio Lart jest zdecydowanie lepszy i bardziej konkretny, więcej wymagają. Tu można spotkać się z ignorancją, bo nie zawsze wszystko jest zrealizowane, a potem nie jest to odrobione i przepada. Plan realizacji zajęć nie zawsze zostaje zrealizowany.
Haha
Haha 1 września 2020, 12:31
Jedna z wykładowczyn Laura Samojlowicz niedawno zagrała epizod w paradokumencie Sekrety rodziny, a szkoła reklamuje się, że absolwenci dostają pracę. To nawet nie jest śmieszne. To jest jakaś kpina! Profesjonalizm po całości.
przysłano: 23 czerwca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca